Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BlackenedHalo

    Vampír The Masqueradeje podľa mňa najprehypovanejsia hra všetkých čias. Fanúšikovia možno hru opatchovanu do dokonalosti, no pôvodná hra, pre mna nie je az taka pecka. 

  • Horst_Fuchs

    Terminator: Future Shock

    Dark Forces

    Magic Carpet

    Albion

    Realms of Arkania 3

    Silent Hill 2

    Spellcross. Tahová strategie stavějící na celkem primitivních herních mechanikách,
    přesto díky příběhu ohromně návyková. Jednoznačně nejlepší hra co kdy na
    Slovensku vznikla by remake určitě zasloužila.

  • Pro me klidně Arx Fatalis :-)

    • uaxpk

      Jo, taky super hra. Někde tu mám DVD z  Levelu.

  • jindra.veliky

    Soldier of Fortune

    • drasta

      To mozna dvojka... jednicka nestala za nic.

  • No ja stale cakam na pokracovanie Dungeon Siege, takze ked uz nic ine tak aspon remaster jednotky alebo dvojky.

    Druhy kandidat je jasny - KOTOR.

    Na tretom C&C sa pracuje :-)

    • Carnage666

      min. na PC dostal Kotor 2 alespoň steamworks a workshop a achievementy. Díky workshopu lze snadno stáhnout skrze Steam ten obsah co ve hře chybí. Bohužel jednička nedostala žádnou péči takže opravit si to člověk musí z návodů.

  • uaxpk

    Gothic 1, 2 a možná i třetí díl.

  • TheGGG

    hmmm toto je článek k zamyšlení... resident evil 2 remake mě tak rozmazlil, že od teď očekávám všechny remaky starých her v podobné kvalitě. Logicky prvním přáním, které snad ani není vyložená fikce je remake resi 3, aby si člověk mohl konečně řádně zahrát celou hlavní sérii... zbytek už je ok i resi 4 je dobře hratelný, ale resi 3, to fakt potřebuje.

    Když teď hraju death stranding, další mistrovské dílo od kojimy, napadlo mě, jak super by to bylo, mít starší MGS remakované do nové grafiky. MGS 4 ještě vypadá dobře, ale starší díly by nějaký kabátek dostat mohli, toto by snad ani konami nezkazila.

    Nejvíc hidn sikrit drým je remake Dawn of war 1 s frakcemi z datáčů, v moderní top notch grafice, ovšem se zachováním grimdark drsné atmošky (aka ne omalovánkový blaf jako DoW III). Trochu poladit mechanizmy a umožnit plnou modovatelnost a bylo by to sweet af...

    • Kupodivu plně souhlasím se vším, co jsi tady vyjmenoval až na Death Stranding, které mě ani trochu nebaví. Obzvlášť DOW bych si dal všema deseti, hezky si projít jednu kampaň po druhý a pak si dát v Ultimate Apocalypse modu kompetetivní lan party 😀

      • TheGGG

        já mám v death stranding nahráno 20 hodin a je to pecka (už dlouho se mě nestalo, abych u jedné hry strávil 7 hodin v kuse)... nevím kolik tam máš ty, ale já přesně věděl co od toho čekat a dostal jsem co jsem chtěl a ještě mnohem víc... tu hru může dobře hodnotit jen někdo kdo tam má alespoň 12-15 hodin

        DoW kampaň by byla super, spojit příběhový styl v jedničce se stylem ze soulstormu, jó o tom si lze nechat jen zdát... ale fanoušek w40k je zvyklý si o dobrých hrách z univerza nechat jen zdát

        alespoň ten Resi 3  je snad realita


        • Plus minus 10 hodin, vzdal jsem to, vůbec mi to nesedlo.

          • TheGGG

            tak to já doporučuji hrát dál, protože právě v tu dobu se to začne rozjíždět. Za mě je to dost možná hra roku... a příběh rozhodně to nejlepší co v tomto roce vzniklo v oblasti her. Chápu ale že to nemusí bavit každýho, je to hodně specifická hra, která se nesnaží zavděčit mainstreamu

            • vypadá to jako hra pro japanofilní hipstery, tj. nic pro mně. 🙂

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                ano, je to jen pro lidi s vybraným vkusem...

  • Pokračování v remake série Resident Evil, bodl by i Parasite Evil a další pecky z ps. Tenchu bych si dal. První MGS. Syphon Filter.

    • victor

      Parasite Eve 1 , 2 ,3 ;D

  • Nechápu proč dělat remastery relativně nových her jako je třeba Mass Effect, když už remaster/remake, tak nějakých prastarých her s odpudivou grafikou.....

    • TheGGG

      protože ta hra má technické problémy na nových PC, buguje a běží blbě, tak když už nic jinýho, tak alespoň remaster, aby to dobře běželo...

    • Row

      Protoze pro milenialy je zjevne Mass Effect uz odpudiva grafika :D 

      mne osobne prijde v pohode koukatelna vetsina produkce rekneme od HL2, Doom 3 atp. takze nejakej rok 2004/2005 neco je na tom lip, neco hur ale pokud to nebylo odflaknuty uz v dobe vydani tak zadna tragedie...

      • Lukyz

        Já teda jedu celou ME trilogii alespoň 1x ročně a nikdy jsem neměl s hraním ME1 na různých sestavách problém. Navíc s modem na textury to imho vypadá pořád dost dobře!


        Ale musím taky říct, že bych si trilogii v grafice Andromedy (bez bugů) dal tedy bez váhání a ideálně nitrožilně 😍

  • dalebacek1982

    Mně by se hrozně líbil remaster Enslaved  😊

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit