Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase mi to nakej autista smazal takze znova - opravdu jsem jedinej komu prijde tak trochu divny mit ve svy autenticky hre z druhy svetovy valky cerny zensky nacisty?
    • neni to divne ale primo nechutne a urazlive predelavani historie
  • já jsem vodník a jako zelený "člověk" jsem znechucen :) žádné zelené vojačky? kde to jsme :( budu je žalovat páč si nepřipadám "included":)
  • „Naší prioritou je fanouškovská komunita,“ - tak tenhle vtip tohohle století v herní branži miluju *1*
    • Jack1947
      Jak už jsem psal nějak to zkazit musí - mě jen stačí když se vyhnou dnešnímu moru ( sociálních blbostech) minimálně MP bude bohužel zmodernizované a to mě trochu vadí ale co se dá dělat, pořád to může být obstojná MP fps.
    • Já četl: fašistická komunita.
    • i586
      Opakovaný vtip není vtipem. ;)
    • readyxx
      taky sem se dost nasmal ,klasicke kecy , delame to pro hrace, tohle je nejlepsi dil z cele serie, poucili sme se z predchozich chyb bla bla ..ale jo ja to tentokrat klukum opravdu ale opravdu verim :D
  • Luckiller
    pro začátek, konečně použít noví engime by neuškodilo. *7*
    • "noví engime". No, tak to jsem jeste nevidel.
      • Jack1947
        Nová enigma ?
  • Narayann
    Mě osobně by spíš zajímalo v jaké době, potažmo konfliktu se bude odehrávat díl směřovaný po Call of Duty WWII kterej je už určitě ve vývoji.Ne že bych se netešil zpátky do druhý světový, naopak.Jenomže z prozatimní prezentace zatím moc dobrý pocity nemám.Nepochybuju, že komerční úspěch se dostaví.Ten ale taky automaticky nemusí znamenat kvalitní hru.Fakt sem zvědavej. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit