Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000

    Viděls Forward Unto Dawn?

  • Derp_1337

    Kde je problém s těmi filmy? Kvůli 2 filmům, které se vám nelíbí, jste všechny označil za "chcanky".


    Navíc jsem jasně do 2.kategorie filmů napsal, že se nemusí líbit každému. Některé filmy jsou už prostě tak natočené, že budou rozporuplné reakce: někomu se budou líbit, někomu zase ne. Jelikož ale oba filmy měli všude hodnocení lepší než 60%, tak je jasné, že se ty filmy líbily aspoň nadpoloviční většině lidí.

  • Sierra117
    pod to se podepisuju.
  • Sierra117
    A já vám to samozřejmě neberu a přeju :) Kdekomu dojde, že jsem to psal nadsazeně.
  • iSpirit
    promiň ale s tvým vkusem viz John Carter či Tron:Legacy jsi dívák Ordinace ty. 
  • Derp_1337
    trololol

    Buď špatně trollíš a nebo tvůj vkus na seriály je na poblití.
    Běž se koukat na Ordinaci v Růžové Zahradě, to je tak přiměřené tvému vkusu a intelektu.
  • Jack1947
    LYnch je rozporuplný člověk... pro mě je tohle souhrn bizáru, experminetálu a všeho možného... a dohromady to vlastně smysl vůbec nedává.
  • iSpirit
    tam dolů. Derpe ty tvoje seríály jsou chcanky. Třetí sezona Twin Peaks je to nejlepší, co lze v televizi najít. Lynch je bůh. 
  • Derp_1337

    Twin Peaks jako nejlepší seriál na světě? LOL
    Kdyby jste napsal váš nejoblíbenější seriál, tak se nedá nic namítat, ale takhle je to dost k smíchu. Ačkoliv 1. série byla fakt vynikající, u 2. série šla kvalita celkem dolů. 3. série mě nějak minula, takže (zatím) nemůžu soudit.


    Já mezi top seriály řadím: Black Books, Breaking Bad, Bratrstvo Neohrožených, Temný Případ (True Detective), IT Crowd

  • Sierra117
    Tak jasně že subjektivní:) Díly se mohli lišit kvalitou ale vzhledem k tomu, že to je jeden film rozdělený na 18 dílů, tak je to celkem logické. Jako celek ale plně funkční a já opět subjektivně jsem nikdy neviděl nic lepšího :D. 

    Tak jasně, že Lynch tohle točit nebude, bylo řečeno s nadsázkou:)

  • Jack1947
    Dost subjektivní... podle mě to bylo něco neskutečného jízda na tripu a ty díly se dost lišily kvalitou , nejhorší byl ten konec SPíš artové ne pro každého, rád bych viděl čtvrtou řadu někdy.  ... Lynch snad nebude točit HALO LOL
  • Sierra117
    Hm, Showtime nám minulý rok přinesla pokračování nejlepšího serialu na světě a to Twin Peaks. Doufejme že Halo se ponese kvalitativně ve stejném duchu... Nechtěl by si natočit pár dílů Lynch ? 
  • Derp_1337
    XAXAXA
  • -1
  • MickeyMutant
    V minulosti ještě relativně nejlépe dopadl seriál "Haló, haló!" od BBC. Ten ale nakonec nebyl uznán za kanonický hlavně proto, že se odehrává ve Francii a vystupují tam Francouzi, co komolí název předlohy, když vytrvale vyslovují "Allo, Allo!".
  • Jack1947
    To ti nikdo neudělá stejně jako ti neudělají Gears ve filmu... ale SHowtime by mohla být záruka kvality.
  • Derp_1337
    Mě se třeba Halo 4: Forward Unto Dawn líbilo.
    Jen žádná velká očekávání nemám, podobné projekty většinou nejsou nějaký mega úspěch.
  • TheGGG
    to zas bude low budget kde se pět dílů bude chodit po nějakém skladišti a temných chodbách a pak se tam mihne jeden covík.... jeez filmová trilogie s masivními bitvami by stála za to, serial pls ne
  • Jack1947
    Tak  na tohle určitě koukat budu🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit