Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delO

    nic moc, recyklace už viděných záběru pro fanboys. Navíc ten trailer dle mého prezentuje něco jiného, co ve finále dostaneme. 

  • Derp_1337

    Trailer by měl vyjít v 7:00AM (PT) , což by mělo být přesně za 1 minutu (CET). Takže jdu spammovat F5 😂


    - edit -

    Je to tady: https://www.youtube.com/watch?v=vhII1qlcZ4E

  • ales.smutny

    PEKNĚ PROSÍM- NESPOILERUJTE. CHÁPU, ŽE NĚKOMU TO VYLÉTNE V RÁMCI DEBATY, TO SE SMÁZNE BEZ POSTIHU, ALE OBECNĚ... ANI SLOVO O TOM, CO PADLO V LEACÍCH KONKRÉTNĚ.

    Nemáme spoilery rádi a cílené kazení hry jiným odsuzujeme.

    • uaxpk

      Díky, taky to nemám rád.

  • Maxianimal

    A já se na to po únicích těším ještě víc. Holt to máme každý jinak :)

    • Veskoslav

      A můžeš říct důvod? Co je tam tak pozitivního, že udrželo tvůj zájem? 

      • Murlock

        Jeho expectations byly subvertovány.

  • TheGGG

    nah, už mě to nezajímá. Příběh je dle úniků absolutní odpad. Na hře spolupracovala A.S. Chování ND a sony vůči fanouškům a youtuberům je humus. A jak to všechno kryjí západní herní novináři, to už radši ani nebudu komentovat.

    No ten leaker mě ušetřil 60 éček, takže já jsem happy.

    Radši si počkám na Tsushimu, to snad bude pecka a né agitka.

    • Zaho
      Osobně je mi u zadku jak se někdo chová k youtuberům nebo fanouškům, ale pokud je příběh špatný tak to bude problém. Jednička byla po herní stránce tragédie a příběh to zachránil tak, aby alepoň jedno dohrání byl dobrý zážitek.
    • Derp_1337

      Nemůžeš hodnotit kvalit příběhu dle nějakých leaknutých videí. Pár videí ti nikdy nemůže popsat atmosféru a kvalitu příběhu.

      • TheGGG

        ale může, pokud jsou to klíčové momenty a je jich hned několik.

    • A.S. je Sarkessian?

      • TheGGG

        co myslíš...? psát to sem nebudu, abych zase nedostal ban....

  • Veskoslav

    Pokud se potvrdí příběhové úniky, tak to bude neskutečná sra*ka...

    • spoock

      Pokud nekdo soudi hru na zaklade textovych spoileru, tak je hlupak. Kdyby clovek mel rozhodovat o hre na zaklade spoileru u kazde hry, tak si nekoupi nic. Kolik ruznych Assassinu ma tupoucky pribeh a stejne ho lidi hraji.

      • Zvláštní, že u všech nových SW se to potvrdilo :).

      • Veskoslav

        Nejde o to, že je to textový spoiler, ale co ten spoiler obsahuje...A pokud nevíš, o jaké zásadní informace jde, doporučuji si o nich přečíst. Možná pak pochopíš, že než ostatní nazývat hlupáky, tak si zjistit, co to vlastně za spoilery bylo a proč to ND teď schytává odevšad...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit