Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    rád bych naskočil do nějakého mmorpg. No času moc není, ale zkusím to s novým Lotrem.

  • Ten článek pěkně lže... Dnes jsem si BD sválně stáhnul abych viděl jak to vypadá, než když jsem to hrál předtím a můžu říct,  že to je prakticky pořád to samé.. Market place  věci co jsem dřív scháněl, nebo je  chtěl pořád nejsou...a když už se tam něco najde, tak s nízkým enchantmentem, takže vás ten enchantment a náhoda stejně nemine...

    • nightborne

      Nemáš pravdu. Koupíš všechno až do penu. A když to tam zrovna nevisí, hodíš preorder a maximálně chvíli čekáš.

      Jediná věc, co se kupuje dost blbě, je tet-pen blackstar, jelikož je to nový, v podstatě nikdo to nemá a tudíž to nikdo neprodává. Ale ne, že by to koupit nešlo, jenom počkáš dýl.

      Co konkrétně jsi chtěl koupit ;) ?

  • MidnighT91

     Pro zajímavost pokud to chce někdo zkusit zadarmo a s dost sníženým grindem tak stáhněte https://crimsondesert.online/#home v podstatě to stejné jak staré fun servery na wow. možnost 10x xp, peněz a speciální měna jako odměna za úkoly.

  • uher

    A co když bych si chtěl zahrát nějaké MMO v otevřeném světe bez grindu, opakujících se činností, mikrotransakcí a podobných rakovin tohoto žánru. Najdu něco takového?

    • ESO a GW2 jsou teď docela top, řekl bych

    • tomekbobek

      Možná Guild Wars 2. Grind je tam většinou spojenej jen s legendárníma itemama, který jsou jen o vizuální stránce.

    • Nevim, jestli se mam odvazit neco navrhnout, ale FFXIV dokaze stovky hodiny jen v ramci pribehove linky (z toho budes spoustu casu cist dialogy a divat se na cutsceny), do lvl 50 je ovsem soubojak velmi pomaly a nezajimavy. Jakmile se ale dostnes na konec zakladni hry a hlavne zacatek prvni expanze, tak hra nebere obratky a nabidne neskutecne odmenujici momenty. 

      Grindeni tam pote je, hlavne v ramci crafteni a pokud se pustis do lvlovani ostatnich class.

      Existuje ale free trial, opravdu doporucuji, hra za to stoji :)

      • nightborne

        Grind je všude, tak nějak nikdo neví jak na to bez něj =)). FFXIV sekunduju, nicméně, užil sem si ji náramně, osobně mě nakonec spíš odradila instancovanost světa. A fakt, že nepřeskočíš potůček, ale musíš běžet na lávku, protože končí mapa a musíš se jít naloadovat do sousední mapy. Mám radši světy bez hranic, osobně =).

        • Svět s hranicema je ok, ale musí to být nějak rozumně udělaný. Jako opravdu potůček není nějaká realná překážka a působí to rušivě.

    • nightborne

      Nijak zvlášť. Nikdo totiž zatím nevymyslel, jak udělat MMO bez grindu, kde bys ale zároveň neměl pocit, že máš věci zadarmo, musel si je zasloužit, a tudíž měl pocit dobře odvedený práce. Fakt mě nenapadá jediný "tradiční" MMO, kde by nebyl grind.

      • uher

        Hm, to je škoda. Já čekal že se za ty roky ten žánr někam posunul, ale evidentně pořád stojí na místě 😐

        • Ale ano posunul. Dříve byla MMO jen o tom nagrindit dostatek měny na to, aby si člověk u NPC vendora mohl koupit vysněnou výbavu. Nyní existují online a MMO, kdy žádní vendoři nejsou nebo jen ve velmi omezené míře a obchoduje se jen s věcmi, které si hráči sami vyrobí. To samozřejmě zahrnuje hodiny a hodiny těžby surovin :) 



          • uher

            To je teda změna 😀

        • Zaho
          Tak žánr se posunul, ale třeba mě vůbec nevyhovuje kam...
          No za pár dní vyjde vanilla wow, dám mu šanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit