Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě byl taky Morowind nejlepší, pak Oblivion a Skyrim nejslabší. Ani nějak nejsem schopen Skyrim dohrát. Engine Skyrimu se mi moc nelíbí, hlavně co se barev týče. Original Morrowind má krásné barvy. Takže podle mě bude konverze do Skyrim enginu docela diskutabilní. Detaily budou o dost lepší, ale celkové barevné podání určitě horší.
  • Že by byl engine Skyrimu nějak graficky na výši se příliš říct nedá a od Morrowindu se zas tak moc nelíší. Pro skalní fandy je to možná něco nad čím mohou slintat, když už prošli Morrowind 83 krát a nic nového už ve hře nenacházejí, ale pro ostatní hráče (včetně příznivců Elder Scrolls mezi které se taky počítám), nejspíš nic co by stálo za pozornost. Taková předělávka do CryEnginu by byla myslím zajímavější *3*
  • Morrowind? Ať radši předělaj do toho enginu Daggerfall *1*
    • bože to by bylo...
  • Inquisitor
    Plánuju, že znovu Morrowind rozehraju. Tak se chci zeptat jaký módy bych měl použít? Nějak v tom nemám přehled.
    • Počkej ještě cca měsíc. MGE XE je teď v beta fázi a vyjde co nevidět finální verze. Já akorát pracuji na překladu, testu, tweaku shaderů, chystám podrobný návod na instalaci a odměnou ti bude něco takového: http://youtu.be/-8-C4LLYI38 (atmosférické záběry těžce modifikované hry) nebo https://flic.kr/s/aHsjReKPH1 (moje galerie eye-candy screenů). *4*
    • Morrowind Overhaul aka MGSO 3.0 - to je podle me to nejlepsi co se da se starym morrowindem provýst. Esi mas fakt echt nadupanej komp, tak si to asi uzijes. Ja to dnes ale smazal, je to desne pomalý a nudný pro me, a to sem to driv paril fakt hodne. Tezko rict cim to je, ale nebavilo me to a zere to hodiny casu, kazdej mini quest. Asi nato nemam uz trpelivost
  • Nadhera! Morrowinf byl nejlepsi a uz se na tohle moc tesim.
  • Morrowind - v te době to pro me bylo zjeveni...něco jako offline single mmorpg *1*
  • Při pohledu na rozcestník se jmény jako je Seyda Neen, Balmora, nebo Vivec se mi normálně začly drát do očí slzy dojetí... tolik krásných vzpomínek! *14*
    • Přesně tak. Hlavně ta hudba. Jakmile to slyšim, vrátim se tak o sedm let zpátky, kdy bylo moře času na hraní a skoro žádný starosti a hlavně - pařil jsem Morrowind. Asi žádná jiná hra mě tak nepohltila jako tato. Nejspíš jsem to tu psal už tisíckrát, ale člověk si nemůže pomoct:)
      • Jo, to byly časy :), Morrowind i s datáčema jsem koupil v tescu za 3 stovky aniž bych věděl, co za klenot jsem přitáh domů, a pak následovaly desítky až stovky hodin. Ale, přestože to je super rpg, tak pro mě zůstává favoritem Gothic 2
        • Ty hry byly brány jako soupeři, ale proč vlastně, obě patří k tomu nejlepšímu a znamenají podle mě pro RPG žánr to, co znamená Half-Life pro FPS - shrnu to jedním slovem - NEZAPOMENUTELNÉ *4*
          • když už zmiňuješ Half-life 2, tak i ten měl své soupeře, živě si pamatuju rok 2004, kdy vyšel HL2, a proti němu Far cry a Doom 3, to byla paráda :D
            • Tak D3 byl zklamání, na to jak vyhypovaný titul to byl, pak v tichosti vyšel Prey a upadl v zapomnění přitom, všichni kdo to hráli, tak říkali, že takhle měl vypadat už D3...
            • a zároveň každá hra obstála a nebyla to jen pouhá kopírka, HL2 - prostředí východní evropy pod totalitní vládou a odboj, FC zase volnost na tropickém ostrově a D3 zombie horor na Marsu, zlatý časy, kdy každá hra nebyla o střílení teroristů na středním východě
  • "Aktuální video se zaměřilo na oblasti, které se týkaly prvního questu, tedy cesty z Balmory do Seyda Neen."
    nooo, vlastně, hrát začínal v Seyda Neen a šel do Balmory :)
  • Hanzales
    Marasně krásné! Ti modeři snad jedou jen na Redbullu nebo co. Všeobecně nebývám nějak ultra netrpělivý, ale tohle do finální verze ještě potrvá a já se netrpělivostí zblázním :) Myslím že neodolám a přes weekend se proběhnu a pokochám, ale na finální verzi se fakt těším krutě moc. Morrowind mně vlastně přitáhnul do RPG her a až pak jsem zahrál nějaké starší, možná proto u mně nostalgia útočí na mé smysly s takovou razantností :)
  • tedy ten Suran na obrazku vypada vysperkovane,jen co asi zamrzi je ze nebude ASI takova rozmanitost dilu zbroje na postavu(napr jiny naramenik na pravou a levou stranu atd).puvodni brneni imrerialu taky fuc...jinak snad to dotahnou do uspesneho konce *11* *3*
    • Brnenia su este vo vyvoji. Mali by mat rovnaky pocet slotov ako v Morrowinde. Tu si mozes pozriet ako to momentalne vyzera.
      http://tesrenewal.com/forums/skyrim/skywind-development-forums/armor-and-clothing

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit