Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Původní Styx byl pro mě svěží závan ve stealthu, docela povedený pokus o hardcore stealth. A při nastavení na nejvyšší obížnost už to přestala být obvyklá stupidní hra "protivník mě na víc jak 10 metrů nevidí" :). Na "dvojku" se tešim už po dohrání jedničky, ta se mi líbila vizuálním stylem, kde starý engine nestačil technologicky, tam to doháněly krásně sladěný textury a celkově fantastická atmosféra a vertikalita levelů. Jen ten backtracking si, dle měho gusta, mohli odpustit, i když vidět levely pak z jiný perspektivy bylo zajímavý, nicméně i tak se druhá půlka hry smrskla na rychlou cestu zpět, protože jsem všechno prošmejdil a proslídil už cestou "tam" (aniž bych tušil, že bude nějaká cesta "zpět"). V tomhle ohledu doufám u novýho Styxe ve zlepšení :). Snad trpaslíci, co umějí Styxe vyčuchat nebudou jedinou novinkou, protože tohle uměli už elfové v jedničce (díky čemuž hra v některých místech nadprůměrně, ale hlavně instantně ztěžkla). Ale těšim se na to, i kdyby měla být jen lepší grafika a jiný příběh.
  • vonTossis
    První díl jsem dohrál s chutí. Měl jsem z toho pocit, že se jedná opravdu o hru v tom pravém slova smyslu. Žádné zbytečné QTE a 60 procent času ve "filmečku". Prostě mise, úkoly, solidní level design - tady to máš a hraj. Přesně tak se mi to líbilo a proto se na druhý díl těším.
    • Kinet1c
      mna kus sklamal ten zaverecny boj, ale inak super, toto bude dufam aspon tak dobre
  • BoB.2
    Tak na to se fakt těším ,jen by Styx mohl bejt ještě větší parchant.
  • MickeyMutant
    Není moc riskantní obsadit goblina jako hlavní postavu? Dokáže se do něj normální hráč vcítit a sžít při podřezávání nepřátel, nebo bylo moudřejší volit elfského paladina?
    • Dohráno a můžu říct, že dlouho jsem si hru tak nevychutnal když jsem s malým parchantem goblinem podřezával gardu a elfy,
    • Né gadžo, to by byla diškriminace..
  • nebyl nahodou prvni dil propadak?
    • Někomu, jako třeba mně, mohl vadit backtracking, nicméně hra veskrze dopadla minimálně jako nadprůměrná (víc ti řekne Google). Na základě úspěšnosti se jim podařilo sehnat peníze na další díl ani ne moc dlouho po vydání prvního Styxe. Takovej to byl propadák! :)
    • Každopádně si ten propadák i pokračování rád zahraju, pro mě to byla fajn hra.
    • Krescz
      oba dva díly :D
    • To ale neznamena, ze nemůžou udelat další hru :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit