Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě zatím nejlepší trailer výstavy:-)))
  • Rayman je zpět! Trailer i ukázka ze hry mi připomněli moje krásné zážitky s jedničkou i dvojkou. Asi si je znovu nainstaluji a konečně vyzkouším i trojku *14*
  • To je kouzlený *15* Ať to udělají zase ve 2D, nebo v "2.5 D", či jak to nazvat, když se chodí jen po vytyčený lajně, ale kamera se občas trochu posune. To by bylo bezva.

    Edit: Jo ono to jde zase jen na konzole... Tak si to, milý Ubisofte, strč do konečníku a jednou pro vždy už táhni. Alespoň, že takhle na to nebudeš moc plácnout svoji dementní DRM ochranu.
  • oin.odin
    buhehehehehehe ... rýchlo sem s tím ... po dohratí vvvvvv ma svrbia moje prstočky
    BTW zdá sa to lem ne alebo ej tam v tom videu taký podprahový odkaz na beyond good and evil 2 (ta múch a nos)
    • kurv* co to pises
  • a PC nic jo?? ze se uz ani nedivim.. *10*
    • oin.odin
      a čo mam vravieť ja úbohý mac user ... našťastie mam PS3
  • Me Trailer uplne sklamal.Cekal jsem od toho klasickeho Raymana z dob PS1 jen s lepsi grafikou a dobrym pribehem (opet neco na zpusob Rayman 1) Sice nevim jak bude vypadat hra,ale proste ukazka me o hre rika opak a sklamani :_(
    • blixa
      Ukázka ze hry samotné je třeba tady: http://video.tiscali.cz/rayman-origins-e3-2011-video-3967

      Podle toho co píšeš, by se ti to mělo trefit do vkusu.. Video z GC je spíš takovej vtípek na upoutání..
  • PEGI 7 a odtrhnutie hlavy...?
    • Celková stylizace je taky dost psycho. Každopádně bomba, vypadá to skvěle.
  • Raymana sice moc nemusim,ale trailer pobavil. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit