Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    Lukáši, doufám, že když se někdy protahuješ, tak ne tak jak v tomhle videu
    • jj vidět tohle v metru tak přístí stanici vystupuju a počkám na jinou soupravu
  • Josef.2000
    To tady bude každý týden článek o tom, že na Streamu vyšel další díl nějakého trapného pořadu? *7*
    • Mart9
      Tak určitě...
    • ringmancz
      doufám, že tu každý týden bude tvůj trapný komentář
    • blixa
      Ano.
      • celoush
        https://dl.dropboxusercontent.com/u/1787528/gif/tom.gif
      • nekromant33
        Dejte tomu muži doutník! Místo cigarety.
  • Mart9
    Dosud jsem chválil, ale tohle je o parník nejhorší díl. Bohužel bylo otázkou času, než tam Lukáš vecpe posraný pixel art. A nějaké nezajímavé rozhovory s neznámými a nezajímavými lidmi z výstavy tam nemají co dělat. Hry, hry, hry, pak to bude zase dobrý.
    • filias
      Tak výstavy mi nevadí, ale taky moc nerozumím proč cpe do něčeho takového ultra-indie věci o kterých nikdo nikdy neslyšel.
      • janchor
        Právě aby o nich někdo někdy slyšel.
        • filias
          Spíš myšleno tak, že to je točeno pro masy, které se o hry do hloubky moc nezajímají. Aby z toho taky něco měly.
          Když to porovnám s těma šílenostma, co mi začal nově nabízet Steam, tak tohle vypadá alespoň k světu. Obzvlášť ten díl s lištičkama byl visuálně moc pěkný ;)
          • janchor
            No však ty z toho mají naše doporučení, co stojí za to si zahrát.
    • Keyz
      "pixel art" bych opravil na pixel. To "art" tam nemá co dělat. *3*
    • BoB.2
      Je to o FIFA hře to nemohlo dopadnout dobře.
  • Kozy
    Dík za připomenutí Echo of the Wilds, vypadalo to zajímavě a úplně se mi to vykouřilo z hlavy. Bude tedy recenze?
    • janchor
      Bude.
  • Sledovat Games TV je jako číst týden staré noviny, jediný smysl tohoto pořadu je ukojení exibicionistických choutek Lukáše Grygara (všimněte si jeho póz, postojů a neustálých podprahových záběrů na jeho tetování), nyní dokonce vytvoření profilu na ČSFD. Ten chlapec se zkrátka ze všech sil snaží stát českou celebritou a o tom to je, protože informační hodnota pro nás hráče je rovna nule.
    • martin.mares.984
      technicka - Lukas si tezko ten "herecky profil" na csfd zridil sam, protoze oficialni profily na podobnych databazi jako csfd, imdb, fmd... zaklada zpravidla agentura, ktera tu osobu zastupuje, studio nebo televizni kanal... takze tvuj argument s nahanenim slavy je docela mimo misu.
      • ucho
        databázi na čsfd plní kdejaký ňouma, nic velkýho bych za tím nehledal.
    • Blue.Shark
      Snaží se stát celebritou? Jen proto, že se snaží něco dělat v odvětví, co ho baví?
    • janchor
      'si piš. Ve smlouvě mám, že 27,55 % záběrů musí zabírat mý předloktí, s klauzulí rozšiřující pokrytí paralelně s každou novou kérkou.
      • eb42
        tak doufam, ze se nektera mista si tetovat nebudes ;)
    • BoB.2
      ČSFD : Lukáš Grygar-herec *15* *15* *15*
      • Dyk hrál v Level TV. Jinak gut, připomíná mi to staré videorecenze co byvaly k levelu a toj e gut
    • BoB.2
      Je to spíš určeno pro normální lidi.
  • hate HATE
  • Prečo nebol rozhovor s tou, čo je na 01:25 - 01:28? Pretože nejaké zrzky "som iná ako ostatné" sú cool? *7*
  • Mato1987
    Jednoducho sa kritizuje a ešte jednoduchšie sa to robí cez internet, ale neodpustím si zopár poznámok na adresu tohto internetového programu.
    Tak ako už spomenul Tomáš Veselý, pre koho zaberajú u kratučkého 5 minútového videa takmer 1 minútu toho "moderátora"? Prečo je kamera počas týchto záberov stále nestabilná, už minule som písal, že kameraman by si mal kúpiť nejaký lacnejší stabilizátor alebo zakúpiť/požičať nejakú lepšiu digitálnu kameru, ktorá má v sebe už zabudovanú pokročilejšiu stabilizáciu obrazu alebo je aj jednoduchšie a lacnejšie riešenie, mohol by počas toho kamerovania stáť na mieste a nehýbať s ňou ako nejaký senilný deduško.
    Ďalšia pripomienka je k tým video recenziám alebo ako by som ich nazval, v každom diely robíte recenziu k nejakej hre, žial neuvádzate hodnotenie, pripadá mi to preto skôr ako kratučký komentár resp. zosumarizovanie informácií a noviniek o hre. Neviem kto vám píše tie texty k týmto kratučkým video recenziam ale keď niekto povie, že cristiano ronaldo sa vála po zemi viacej ako hráči v novej fife, tak buď nehral novú fifu a nepozná toho hráča, alebo je to neštastník s bujnou fantáziou a mizerným zmyslom pre dôvtip.
    Posledná pripomienka je samotná dĺžka relácie, na môj vkus je to až príliš dlhé, čo takto spraviť 1 minútové video len so zábermi na moderátora ako si v tetovacom štúdiu dáva na čelo vytetovávať podobizeň slávnej feministky a overenej podvodníčky, klamárky, a v provom rade idolu samotného moderátora tejto relácie, je ňou samozrejme nikto iný ako neslávne známa internetová celebrigita Anita Sarkesian.
    Poslednú pripomienku berte s rezervou samozrejme, išlo skôr o nejapný žartík.
    Ďakujem za možnosť vyjadriť si slobodne a bez akýchkoľvek obštrukcií svoj názor a držím palce nech sa vám darí a natočíte aspoň toľko dielov koľko je na svete feministov.
    • Dogkiller
      Bohužel je to jak říkáš. Lukáš dřív dělával téměř každý týden kvalitní videorecenzi pro Games, to byly dobré časy a já mu fandil. Teď udělá jednu videorecenzi za uherský rok a raději šaškuje na poli nebo na hřišti v nějakém zbytečném pořadu pro hospodyňky u plotny. Důvod je více než jasný - sledovanost. Je smutné vidět, co mamon a sláva dokáží s člověkem udělat. Ale já věřím, že to nepotrvá dlouho a že brzy přijde vystřízlivění a návrat nohama na zem. Sám brzy pochopí, že idol hochů a dívek z něj nikdy nebude, to vidíme všichni tak co si budem nalhávat. Nezbývá tedy než doufat, že přestane dělat opičky a vrátí se k tomu co mu jde nejlépe, a to jsou videorecenze.
      • o videorecenzich rikali v podcastu, ze jak zacal pracovat na tom webu o vede tak uz nebudou
      • celoush
        to jsou zase žvásty.
      • Lol a ty znas Lukase osobne,ze placas takove srajdy? Nebo jsi pripad - "podle sebe,soudim tebe" ? To, ze udela jednou tydne svizne imformacni videjko z nej prece neudela slavneho :O A to,ze tebe to nezajima, neznamena, ze to nezajima vsechny. 1000 lidi, 1000 chuti. Ale to pochopis az trochu vyrostes a duchovne a mentalne dozrajes *3*
  • https://www.youtube.com/watch?v=bUIvhQPPCRg&index=1&list=PLeImKFecYFCzKacBAZGzcJEVm9OWN1PFZ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit