Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, vím že se to tady nehodí , ale mám problém ve hře na NBA2K17. Jakmile ji spustím nehraju ani minutu a hned mi naskočí skore nevíte jak to mám prosím zrušit??
  • Cituji "Pochlubit se mohou nejlepším komentářem napříč sportovními hrami, protože základní tým komentátorů doplňují pro jednotlivé zápasy hosté – odborníci na NBA týmy v dané části USA" a pro kanadské týmy ve hře odborníci nésó? Ééééé, dyskrymynáce
    • sleepless
      No nejsou, dyk je v NBA jenom jeden kanadský tým. Nicméně, experti to mají rozdělené podle oblastí, čili aj Toronto je pokryté :)
  • Hratelnost sa zmenila k pomalsiemu, taktickejsiemu pohybu. Arkada s pasom do behu a zavesenim je minulost. Treba si na to zvyknut, po nba2k16 je to dost divny rozdiel pre ludi co hravaju 2k roky. Hlavny FAIL je z mojeho pohladu neskutocne skomplikovane a neprehladne menu na timeout a pocas zapasu ked chcete striedat "za jazdy" . Obraz vam zakryje na dost velkej casti podivny 5-uholnik, a ako som pisal striedat a menit strategiu narychlo je pre mna strasne neprehladne. Nepochopitelny krok spat, velke minus. celkovo 8/10 a ozaj sa neviem dockat kedy to prevezme cele EAsports. Kazdorocne podivne "zlepsovaky" 2k ma uz ozaj obtazuju - trapas uz x rokov s rostermi pocas pauzy medzi sezonami ked ste odkazany na fan made zostavu, ktoru musite kazdy zapas loadnut znova, prekombinovane herne menu atd. Ked bude konkurencia schopna NBA robit ako ma tak 2k bude mat problem len kvoli veciam ako menu, support, moznosti preskocit balast pocas zapasov cez prestavky atd.... Momentalne jeden z naj basketom aj ked osobne na PS4 by som volil 2k16 ktora bola zdarma k PLUS.....
    • Takže jediné, co tě na tom trápí je menu a timeout během zápasu? A jen kvůli tomu bys chtěl věnovat monopol v basket simulacích firmě zlodějů?
      • Asi tak, kéž by EA věnovala takovou péči svejm sportovním hrám, jakou 2K věnuje NBA.
  • Peťo kurwa kde máš ten slíbený Xenoblade *1*
    • To je ne nějaký to Nyntendo nebo co? To tu nikdo nehraje a nikoho to nezajímá a ty 3 lidi co to zajímá už to maj dávno dohraný, takže imho zbytečnost
    • teď sem přiše z kalby, taky se chce trochu xenoblejt
  • Mart9
    Petrova třetí recenze za tři roky *15* (na games)
  • dovolil bych si jen upozornit, ze zmineny hlas Jordana, ktery provazi karierou je Michael B. Jordan (herec) a nikoliv Michael Jordan, legenda NBA
    • sleepless
      Díky, upřesnil jsem to v článku.
  • Zajimal by me jak je na tom online mod? Da se hrat po vzoru fify sezona za realne teamy nebo jen pratelaky jako driv?
    • sleepless
      Můžeš rozjet MyTEAM Online, což je asi to, co žádáš :)
  • Děkuji za recenzi, basket tu nebyl dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit