Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi dnes uvěří jakékoliv blbosti, která podporuje jejich světonázor. Osobně nemůžu vůbec dnešní progresivní (woke) levici vystát a je nepopíratelné, že citelně a necitlivě zasahuje do kultury. A lidé toho mají celkem dost, z diversity se udělal kult a všechno prostě musí být pestrobarevné, i když to nedává žádný smysl. Vždyť diversita je už v tom, že Evropský středověk vypadal jinak, než současná Kalifornie, a onen tlak na diversitu ji paradoxně zabíjí. 

    A taky se ve mě vaří krev, když je každý, kdo proti nesmyslné diversitě něco řekne, hned obviňován z rasismu. 

    Dle mě je výběr hlavní postavy motivován politicky, ale kdyby ta hra vyšla před 20. lety, tak  by si její odpůrci pravděpodobně rochnili blahem nad cool hlavním hrdinou. Což by mělo být k zamyšlení, bohužel, woke levice toho není schopna nebo ochotna a dost možná obojí.

    Přidám anekdotu, nad kterou by se měli mnozí zamyslet: Majitel bernardýna chtěl mít zdravého psa, proto se jej rozhodl ládovat rybím tukem.  Pokaždé mu rozevřel tlamu, a lil mu do ní ze soudku tuk. Ten se pokaždé vzpouzel a vztekal. Jedno dne mu soudek upadl, tuk se rozlil a bernardýn k němu přiběhl a tuk začal lízat. Ukázalo se, že proti tuku nic neměl, jen proti způsobu, kterým mu byl nucen. 



    • michaelfoucault

      Gulag, hned!

    • Derp_1337

      "Osobně nemůžu vůbec dnešní progresivní (woke) levici vystát"

      Hej jako sorry, ale píšeš zavádějící informace. Woke propaganda možná začala u amerických levičáků, ale dnes je to univerzální mor, který postihne kdekoho. Tedy ujíždí na tom kdekdo. Takže i pravičáci a i lidi bez nějakého politického vyhranění.

  • Ano, je to k smíchu a na zakazování je tady hlavně levicová cancel culture, takže je mě nový Assassin volný. Ale že za to prznění a cpaní  politiky do hry dostává Ubisoft bídu je zcela v pořádku.

  • Lukyz

    Koukám, že asi každá země má svoje Rajchly / Okamury 😅🙄

    • redicius

      Nebo v každé zemi je jeden takový japonec :D

      • uaxpk

        😂.

        Prostě identitární politika, nó.

      • Derp_1337

        N1 😂

        Ten se povedl. 😂

      • 😂😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit