Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne neni, blueprinty jsou na strankach nintenda. Takze si to muzes opravovat jak chces.

  • Jack1947

    Třeba je to ručně, pečlivě vyřezávané lol

  • Není problém v tom, že když to rozflákáš (je to jen karton), tak to musíš platit celé znovu? Pokud by prodávali SW samostatně za cenu odpovídající dané hře a vedle jsi si na dvě stovky mohl koupit předřezaný karton, tak proč ne. Ale tak jak to mají je prostě divné.  Cenu skoro dva litry nemá ani ten soft, ani ta krabice dohromady.

  • No ja nevim, stoji to jako dvě večeře s partnerkou. A platíš i ten SW, přijde mi to za rozumnou cenu jako většina ostatních her. Kupuju si tak 2-3 větší hry měsíčně a pár indie titulů k tomu a s většinou trávim mnohem méně času než s Labem :) Když srovánm Labo a Kingdome Come, tak Labo je pro mě o dvě třídy více zábavy, tzn mnohem lepší investice.

  • radim.zaty

    Hele asi tak :-)

    Nám do práce chodí HP monitory v parádních tvrdých krabicích a můj 3 letý syn si s takovou krabici užije spoustu srandy. Fantazie je mocná čarodějka :-)

  • Jack1947

    Nojo ale bez hw to je na nic 😛

  • Wolfcastle

    Presne ikdyz si to vyzkousim preci si nebudu za cenu OPRAVDOVÉHO přislusenstvi kupovat kartonovou nahradu😉

  • Jez3vec

    Nebo zajděte ke vchodu většiny supermarketů. Kartonové krabice tam dávají pro lidi zadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit