Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mohli prijít s necím originalnejsim, treba nejaka budovatelska strategie kde mužete postavit jadrovou zbran a pak nicite vybrane cile nebo ovladnete zemekouli
    • Co mají všichni s těmi jádry? *7*
    • Ty jo! Bylo by zajímavé ničit cíle zbraní, co by střílela třeba směs vlašských a lískových jader.
      • ja som slovak my mame jadrove zbrane nie jaderne tak sory no...
        • Sice pochybuju, že je slovák, ale jinak má pravdu.
  • bude to pekna B az C picovina to je jasna vec...
  • Íránu fandím, to co jim provedli amíci a británie je svinstvo, nedivil bych se, kdyby USA tu hru u nich bloklo nebo pošpinilo, jak to v současnosti předvádí i v CNN
    • Iránu fandím ... bestak jsi tu byl odtama vyexportován a šíříš islám! Zničit! *1*
    • MidnighT91
      http://www.youtube.com/watch?v=XUSiCEx3e-0 Souhlasím, americká vláda jsou prasata i s celou OSN...
      • TheGGG
        Jistě, až tě budou kamenovat arabáši z bůh ví odkud protože je sem do evropy natahají levicové vlády můžeš si nadávat na koho chceš.
        • Coffin.Corner
          Je hezké vidět trola nasraného. Tohle mi zvedlo náladu :)
    • co takového máš na mysli, chtel bys aby nejakej náboženskej fanatik mel v rukách jadrový zbrane?
      • zaujimave jak nikomu nevadi ze maju v rukach jadrove zbrane ludia pre ktorych ani nabozenstvo neni svate ale len obycajny nastroj na oblbnutie mas
    • Buďto ji bloknou nebo bude obrovská kritika a že to není podle faktu atd... A že je to propaganda jejich režimu... Ty sv*ně americkoá jsou schopní všehu, když si sami zníší dvoujčata...
      • TheGGG
        Co to meleš bolševiku. USA si mrakodrapy nezničilo, je vidět že jsi jeden z těch pošuků co kouří ganju, maj dredy až po kolena a bojujou proti illuminátům. Běž se léčit prosímtě.
        • To tě tak hezky vyfénovala maminka?
        • omg to sou žgryndy
      • Magister_Peditum
        Vždycky se pobavím, když čtu tyhle internetový výkřiky spravedlivého rozhořčení. *1*
        • Je to smutné, na anglickém internetu se herní internetová komunita na takovýchto stránkách většinou skládá z inteligentních lidí.
        • Vrook
          Asi tak.. A tyhle lidi maj tak co řikat o propagandě. *15*
  • fizola
    Dufam ze im to vyjde, prelomia sa zasa nejake lady aspon...
  • Shepard v důchodu?
  • https://www.youtube.com/watch?v=Cbw-e-L5_fc
    • USER47
      Vypadá to tedy ještě mnohem hůř, než jsem čekal...
      • Proč tolik kritiky? Mě to zase docela překvapilo. Původně jsem čekala něco co bude vypadat jak hry v roce 2004, ale taková hrůza to není. Prostě průměrná střílečka.
        • USER47
          Působí to ještě hůř než výtvory od City Interactive. Nepoužitelnej FoV, animace jak z přelomu století a pánové asi zrovna objevili bullet time, protože tak často a amatérsky jsem ho neviděl použitej asi ještě nikde.
  • MidnighT91
    A Dr. Mehran Tovakoli Keshe skrze ně bude prezentovat svoje MAGRAV technologie a létající talíře...
    • zajimave ze jmeno Keshe najdu zrovna tady... :) inu Cesi sou zvidavy narod, proto je ten clovek tak oblibenou temou v CR...
    • Magister_Peditum
      A možná přijde i Aštar Šeran.
  • Hmm tak Iranskou sragoru bych nehral ani zadarmo.
    Jakkoliv podporovat ten jejich extremisticky rezim fakt nehodlam.
    • i kdyby to měla být nejlepší hra současnosti, tak ani omylem..
      což nebude, to nevypadá ani na blbé béčko.
      a jak tady čtu ty komentáře.. samé sluníčkové děti (hlavně tady pan 11th_doctor) .. no, že jezdíte na dovolenou do turecka to je sice krásné, ale jak můžete srovnávat turecko a írán? to nepochopím..
    • Vidim,ze multikulti hlupaku je tady pozehane *15* .
    • Ty jsi dobrej de*il. Víš ho*no jak to bude vypadat a budeš hned urážet? To jew to samé, jako kdybych řekl, že nebudu hrát americké sra*ky, ale to bych pak nehrál téměř nic...
    • Souhlas
    • A touhle nemocí trpíš už delší dobu nebo je to něco nového?
    • to je jako kdyby cizinci nehrali mafii páč tu máme nekde paroubka
      • jindra.veliky
        pokud by jim Paroubek hrozil vymazanim hl. mesta z mapy, tak bych to chapal
        • námitka vyhrožoval jsem pouze smazaním jindry z mapy
  • Chtělo by to taky ukázat gameplay video, kucí iránčtí!
    • mas ho to tu v diskusii staci nebyt slepi
  • life28
    Ten prehrávač si zo mňa asi robí srandu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit