Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si říká kdo chce co chce můj názor je,že to odflákli a v nehorázném stylu. *10* Už je to nějaký ten pátek co to vyšlo,ale se zajímavostí pro tento díl,protože jsem ho ještě nehrál,jsem si ho včera stáhnul a myslel jsem,že po 10 minutách hraní se pobliju! *11* O skriptech netřeba mluvit :( svět a mapa-prostředí v celku dobré,ale kde zrovna měli tvůrci NFS mozky,když dělali ty přihlouplé cesty..žádné město a pod. víme co tím myslím...měl jsem pocit že jezdím v šalině *16* téměř pořád rovinky,protože do zatáček nemusíte skoro vůbec brzdit.To by mě až tak nepřekvapovalo,ale když na tom spolupracovali DICE,CRITERION GAMES atd. čekal bych od toho mnohem víc...proč tady dávám tak pozdě komentář,když už je to dávno stará hra? Protože sem si nemohl pomoct jebom jsem viděl mapu a byl jsem znepokojen..je to vůbec Need for Speed? *8*
  • Začal jsem hrát needy a po čase se z ničeho nic obratila kamera...takze jedu do predu ale koukam do zadu. Nevite jak to mam zpravit? díky
    roasell@seznam.cz
    • Myslím, že to vyřešíš tlačítkem PAGE UP nad šipkama. Jinak hra, sama o sobě nic moc, když zatáčím tak to trvá vteřinu a nebo udělám s ruční brzdou chybu a letím od svodidla k svodidlu asi 5 vteřin.Mezitím mě všichni dojedou, i když mají slabší auta. Za mě 4/10 nevím kde jste přišli k 8/10 EA asi něco poslalo
  • zajimalo by me jak se vam hraje MP. zajima me predevsim zabavnost. v shift 2 krerej je super - mi vadi ze kdyz hrajete MP s nejakym pras@tem, tak to do vas nasije hned po startu a uz se neda vyhrat.. co tady? a pro vsechny radoby pametniky : ani jedno nfs nebylo simulator, pokud se pamatuju. pokud reknou ze je to arkada, tak proste nelze pocitat ze to bude mit realne se chovajici auta..
  • tak koukam ze jsem udelal dobre s TDU2 ktery me docela na dlouho arkadove zabavi... policajti tam davaji pokuty, peknou krajinu si projedu i s traficem bez problemu a v pekny kare. njn, skoda ze to nfs tak pokakali.. po gridu ted silham na shift 2 - ale radsi pockam na ohlasy... :D
  • NFS hraju od dob 2. dílu(1997) ale i to závodění jednou omrzí... teď už NFS série končí, už jim došly nápady. Podle mě na trhu chybí něco jako Carmageddon. To je tak kontroverzní a potenciálem nabitá série, že je nehorázná škoda, když nevyšel 4. díl. Je to maximálně chytlavá kombinace závodů a souboje jak s protivníky tak s časem a navrch ještě policií. Carmagd TDR 2000 je už 11 let starý, a stále toho nabízí víc než NFS Undercover, Shift a Hot Porsuit dohromady!!! EA zabalte to už je čas. Při dnešních možnostech grafického zpracování by 4. Carmageddon byl opravdu masakr xD. No co šlo by to i bez chodců, nebylo by to aspoň tak kontroverzní. Pojízdná vana vs. 6ti kolý policejní tank Supressor, lol kdo asi vyhraje. Carmagd 4 je asi už utopie:((... i Duke Nukem Forever vyjde po 11 letech, ale Carmagd 4? Projekt byl ukončen v roce 2005. Tolik zábavy a odreagování nikde jinde nezažijete, snad jen kdyby do GTA 4 dali konečně tank pásák. Ikdyž teď už spíš GTA 5.
  • Můžu se zeptat proč když dám jízdu online - závod - Audi TT - tak nemůžu zatáčet a ani se Esc vrátit do menu? Hru mám originálku, tak si případné kecy, že mám warez verzi si nechte od cesty. Neplatil jsem 1200 za to, abych stahoval patche, kurva do pyče.
  • Pánové tak oprava, nakonec jsem podlehl a hru si pořídil (naštěastí ne za plnou cenu).
    Musím říčt že hraní déle jak 60 minut ve mě má tendenci vyvolávat epileptické záchvaty :D
    HRa Vás nenechá si v klidu zařídit svou oblíbenou trať, vždycky se do toho připlete nějaká akce, asi nejzábavnější mód je Preview nebo Time trial, kde vás hra každých pár sekund nedemuluje formou policajtů a těch jejich super zbraní... Opravdu se to tak zvrhává že to NENÍ NFS možná tak ten burnout nebo destruction derby :)
    Hra Vás nenechá ani si v jakémkoliv módu vypnout trafik tak aby jste si to eventuelně mohli rozdat s kámošem na svojí oblíbene trati... NE.. pošlé Vám auto do protisměru v zatáčce kam nevidíte... atd. Nebýt opravdu debilních aspektů které z hry dělají hektické psycho v podobě hybrida Burnoutu s DD tak by se jednalo o nejlepší NFS od dob těch opravdových...
    Ty honičky jsou fakt utrpení, většinu času strávíte s rotujícím autem ve vzduchu po nárazu policie, nebo protivníka, nebo nárazem do protijedoucího auta, nebo zaměřením EMP (příšte budou i naváděné rakety :) nebo prostě čímkoliv jen né rychlou jízdou..... Takhle hezky udělanou arkádu, tratě, modely aut.... Skovst! Jenže když to vemete doruky zjistíte že jde o klon NFS Underground + Burnoutu + bůhvíčeho jen nic co by se dalo spojit se slovem Need for Speed. Pro mě je tohle brilatní příklad jak totálně zničit výtvor s obrovským potenciálem... Jen tak dál EA... S hrůzou očekávám jejich další "NFS" ............................................................................................................................................
    • Jestli někdo chce mám fungl novou Xbox360 verzi ani jeden škrábaneček :) 3x hranou.
      Bye....
  • NFS se vdala za Burnouta... Jak k tomu prijdou ti kterym burnout pride stupidni ? NFS je NFS a ne zadne debilni destruction derby.. V pristim dile ocekavam napalm a samonavadene rakety :DD:D:D::D ... chjo. Pro me titul s nejvetsim potencialem se konece vratit ke korenum tim vic ale skazenej debilnim rozsekavanim se nakousky nazvajem coz urcite nema vubec nic spolecneho s NFS... Clovek se pak divi proc americky deti neumi pouzivat vydlicku a nuz, kdyz si ale predstavim ze se jim cpou takovyhle silensoti do hlav uz od mala neni se cemu divit. Zariti fanousci cekajici na znovuzrozeni NFS zaplacou, fandove burnoutu si mnou ruce... EA opravdu vi jak znicit odkaz NFS do posledniho kousku :) Go on!..
    • A co posledni kratke manzelstvi NFS a GTR? Jak k tomu prisli vsichni ti, kterym prijdou stupidni zase okruhy a skutecna zavodni auta? Co na to mela rict decka, zadajici tuning? Nebo duchodci, lacnicni po sportacich a jizde v provozu a krasnou krajinou?

      Tim chci jen rict, ze EA nevedi s NFS kam by se vrtnuli a zkouseji vsecno mozny. Jednou tak, podruhe tak, jednou vidi kravataci nejaky film (Fast & Furious) podruhe zaveli k restartu serie... a tak porad dokola.

      A ze NFS neni zadne debilni destruction derby? Souhlas, ale co Hot Pursuit 2? Uz tam slo o to ubourat pirata silnic k smrti a to mame nejakych 8 let zpatky. Uz tehdy bylo zastaveni zlorada akcni a od reality vzdalene. IMO prave a skutecne NFS jsou pouze dily 1-5, od Porsche dal zacali EA delat pokusy a kraviny. Uz NFS HP2 bylo debilni destruction derby, Underground debilni oneonovany tuning atd.
      • Jinak naprostej souhlas.
      • NEmeli rpavo ani ceknout pac EA vydalo tuningovych serii 3 prdele :) Spíš narážím na to že by to chtělo už konečne změnu!!! Počiny EA s náznaky simulace jdou úplně mimo mě to už je škoda komentovat.
        • Njn. Nemame to lehky, my duchodci a priznivci NFS 1-5. :) Obecne se dalo cekat, ze po navratu "pry ke korenum" zkusi EA zase neco jinyho. Sim vetev v podobe Shiftu se asi oddelila a co predvede dal ta bezna vetev NFS se nevi, ale Hot Pursuit sbira vysoky hodnoceni, takze Criterioni patrne dostanou jeste prilezitost a budou dalsi koreny. Snad si alespon vsimnou, co se na tom lidem libi a na co naopak reptaji a vezmou si to k srdci.
  • Dávají v tédle hře policajti smysl, tak jako v jedničce, a zatknou člověka, nebo do něj zběsile najíždějí i když už má auto na střeše?
    • Bohužel je to řešeno velmi stupidně - chytí tě tím, že tě zničí na cimpr campr, zabijou tě... A asi za 2 sekundy tradá si to zase pádíš dál dokud se to neopakuje... Žádná animace že tě chytají cops nebo něco podobného. ZA policajta je to to samé. Trochu mě to mrzí páč to je totálně nereálnej prvek (ano je to arkáda, ale to má taky určitý meze) NEpamatuju si ře by NFS bejvalo takhle ujetě arkádový. Vadí mi že nejde vypnout traffic pro projetí se jen tak.. V podstatě můžeš jet bez bouračky jen chvilku než se trefíš do nějakého auta nebo tě zničí policajt a to je pořád dokola.....Hroznej chaos. Prokořeněno neustálým používáním EMP, TURBA, JAM a spike strips.. Spíš než NFS si připadám že hraju HC arkádů která je jen o vypouštění zbraní a zběsilém destruction derby... Grafika skvělá, tratě super... Ale obsahově je to hrozná AMERIKA která nedává vůbec smysl :/ NEbýt těhdle podle mě opravdu stupidních hyzdičů tohoto žánru šlo by o totální reborn NFS HP....
      V multiplayeru taky nelze trafik vypnout a ani obří číslice nad oponentama který se taky nedají vypnout což je taky trochu z roku raz dva...
      Hra má nádech starých dílů, některé ůseky tratí, zkratky... NEbýt té morové nákazy alá underground TURBO/NITROUS a těch zbraní, který ze hry dělají tak trochu vhipeout tak to mohlo být nové opravdové NFS.... Už jsem si ale zvykl že EA tohle nacpe do každýho dílu protože po tom asi děti po celém svtě prahnou, bohužel se ale nenávratně vzdalujou původním NFS... A jinak už to asi nkdy nebue.... škoda :) HRa mohla zbavit na dny..měsíce.. takhle to bude jen pár hodin, jinak vás z toho odvezou do blázince :)
      • škoda škoda, doufal jsem že se už trochu poučili . v původním hot pursuitu to byla tak dobře udělané a zas je potřeba, jak píšeš, nacpat masám do tlamy hodně barviček, efektů, ale smysl to pak nedává....opravdu hot pusuit asi už nikdy nedotáhnou. poslední dobrý NFS byly porsche...

        kéž by vyšlo grand turismo 5 i pro pc...
  • Přišel jsem se sem NFS HP omluvit. Měl jsem možnost ji několik hodin vyzkoušet a myslím že je to nejlepsí NFS od dob NFS 6 (paradoxně taky HP) Grafika super, i na ten drift si člověk zvykne.
    Co mě ale upřímně trochu sere jsou EMP, Turbo a JAM :D.... zachvilku tam budou rakety ....
    NEbýt tohodle což je podle mě náplň zábavy tak 10 letých dětí tak hra nemá chybu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit