Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápem čo na to všeci šomrú stokrát lepšie ako most wanted 2005.
    2005-nuda,blbá fyzika,žiadna akčnosť,prehnane ťažké
    2012-rýchla grafika,efekty,akčnosť,jednoduchosť,žiadne zbytočné ukázky príbehy
  • Totální sra ...ka. Asi po necelé hodině jsem to vzdal a odinstaloval. V podstatě jako všechny NFS od roku 2005 ... Nehratelný. *7* *16*
  • Že je to na pič* tvrdí většina co to hraje na kompu, na PS3 je to o něčem jiným, akorát se tam občas podaří vybourat o vzduch ale to už není zas tak velký detail
  • Prosím proč nejde ovládání auta přehodit na šipky?
  • no musim k tejto hre povedať len toto že okrem grafiky je skoro všetko na *** sice som rad že je v nej moja laska dodge challenger no chýba mi tu manualna prevodovka ako aj skoro vo všetkých nových hrách----- dosť nuda.. proste do*** hra :(
    • a ešte som zabudol že mi strašne chýba upravovanie aut čiže tuning .... to že stalčim nejaké tlačítko a zrazu mam v aute o 100 koňí viac nieje nič moc.... viem že sa chce EA posúvať dopredu ale nejaké tie úpravy aut by mohly byť .... a bolo by to hneď zábavnejšie.. nejaké to podsvietenie , predĺžovanie plastov a ich tvarovanie a tak :) a som rad že nemam original... volim si kupiť nejaky farming simulator alebo podobnu hovadinu a sa viac zabavim na mp ako tuna ;)
  • Je to Pardise City 2 , imho původní byl nejhorší Burnout jaký jsem hrál :( . Máte město , máte závody .... hmm a a to je vše přátelé . Hodně to připomíná NFS World , jen úkolů je tu méně za nic nepřiplácíte a a .... stále se dá mluvit o jízdním modelu , který v freetoplay worldu s přeboostovanými online protivníky mnohdy chybí úplně .
  • pochybuju že to ješte bude nekdo čist ale stejne... hra byla zadarmo k simcity.
    jizdni model je podle me fajn jen to ovladaní je ťežky ale hraju na klavesnici. Na me je hra moc ťežka, zavody nezvladam v takove ohromne rychlosti. Jinak ale honičky s policií jsou fajn.
    Zopar poznamek:
    - škoda že poškození se neprojevuje i na jizdnich vlastnostech, s tim souvisi že i policie se chova jako prasata a klidne to do vas napali. Kdyby si tim poškodili auto, davali by si vetší pozor a hra by byla vetší zabava. Tomu by ale museli prospusobit AI.
    - nevim jestli je tam catch up ale asi jo (že se neda souperum ujet), každopadne jsem si všimnul že ani souperi nemužou priliš ujet vám, jakoby na vas cekali
    - chybí mi nejakej tuning, nebo nejakej upgrade za penize nebo body co by pridalo hre na motivaci.

    imo byla by to dobra hra kdyby se poškozeni alespon častečne projevilo na jizdnich vlastnostech, kdyby se tomu prispusobila AI (nejezdili by jak blazni protože by se snažili chránit si auto a naopak vy byste je mohli vytlačit z cesty nebo jim rozbit auto), snížil bych obtížnost závodu.
  • Hruza naprosto nehratelne ja se proste neorientuju nevim kam mam pri zavodech ject porad dokola opakovat ne proto ze jesem udelal pri rizeni chybu, ale proste v zatacce jsem si nevsim ze nemam ject po silnici, ale mam prorazit zataras a ject zatackou vedle (samozrejmne sleduju minimapu, ale jednak mi vadi ze je vlevo a druhak fakt nepoznam aniz bych se sostredil zcela nani a ne na silnici ze mam odbocit a chekpointy bilou carou oznacene parada moc prehledne kdyz pres celou obrazovku mam kazdou chvili bile odlesky) grafika super, hratelnost katastrofa, jizdni model hruza, zabavnost = 0
  • Řeknu svůj názor tak, aby nebyl moc vulgární, protože kdybych se teď nekrotil, byl by to jesprostčí komentář v historii internetu.
    Je to "zkrášlenej Burnout Paradice Citty" NNNNÉÉÉ -=N4S=- MW !!!!!!!!!!!!!!
    TA HRA NEMÁ ABSOLUTNĚ NIC SPOLEČNÝHO SE SÁGOU NFS.. KROM JMÉNA... A ŽE EA KOLIKRÁT HODNĚ ODBĚHLI OD TÉMATU.... TOHLE JE ABSOLUTNÍ PROPADÁK, KTEREJ CRITERION TOTÁLNĚ ZMRŠILI - USNADNĚNÍM SI PRÁCE. PROPADÁK U KTERÝHO SEM NEVYDRŽEL (BEZ POČÍTÁNÍ ČASU INSTALACE) ANI 5 MINUT !!!!!!!!!!

    HRÁT SE TO NEDÁ, ROZHRANÍ NA 3,14ČU, OVLADATELNOST NA TŘI 3,14ČE, AKORÁT TA GRAFIKA... ALE ČUMĚT FURT NA NĚJAKÝ ZA3,14ČENÝ ANIMACE MĚ NEBAVÍ... JEŠTĚ ŽE SEM ANI NEZAČAL UVAŽOVAT O KOUPI..... *16* *16*
  • Tak taky přidám svou trochu do mlýna... Musím říct, že mě celkem šokuje kolik lidí tady tuhle hru vyloženě nesnáší. Stáhnul jsem jako warez pro PC pro otestování a pak koupil pro PS3. Hra mi příjde super, to že je na PC lag v ovládání je prostě fakt, ta konverze není dobře udělaná, ale na PS3 to funguje jak má. Opravdu musím říct, že se u hry královsky bavím, závody mají šmrnc. Šlověk opravdu nikdy netuší jestli závod dojede 1., nebo kvůli nárazu těsně před cílem třeba až 4. Tohle ale dodává závodům strašnej náboj. Upřímně kdyby měl za plné dopravy probíhat takovej závod v reálu, dojel by max 1 člověk :D Nehrál jsem od Undergroundu 2 ani jeden díl, ale tohle mě fakt neskutečně baví. Každej má prostě jinej vkus, ale za sebe bych dal tak 8,5. Je fakt, že jsem do té hry nešel abych si zahrál Need for speed, ale abych si zahrál oddechovou arkádu, kterou zahraju hodinu a vypnu. To jsem dostal a za sebe Criterionu tleskám
    • A to je presne to, že od undergroundu si nič nehral,ďalej som to už nečítal *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit