Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Mám to na ploše. Jsem odhadem v půlce a měl bych to dotáhnout, ale hned vedle je ikona Forza Horizon 3 a to to pak u mě má Payback mnohem těžší.
    • Jack1947
      Arkáda nebo srackza ... to má...
      • Odulin
        Po menších dávkách snesu i to druhé a celkem mě to závodění bavilo, tak tomu asi dám večer chvíli...
        • Jack1947
          Ono to je ale strašně stereotypní a nudné furt ty samé závody dokola a potom 1 přívběhová mise ta je zajímavá ale já jsem úplně na konci zbývají mi 2závody a nevím ... ze začátku se to celkem dalo ale ke konci jeto umorné asi nejvíce jsem si užil ty policejní mise - teda ne to na čas jak se musí něxco někam dopravit. Payback je srágora oproti Forze tak je. Prostě hra tam je ale je schovaná pod tunou nezajímavého obsahu - no a on i ten "příběh" není nic extra ale dává šanci u toho vydržet i když bych mohl dokoáukat na ytb. Tak ty některé mise bavily to zas jo ( kamion a drcení policejních aut se nikdy neomrzí) ale je to spoustu mínusů a blbostí co to sráží a pak ten grind.
          • Sakra honzíku ty ses zas úplně přestal snažit dávat těm tvým příspěvkům hlavu a patu. Chjo
            • Jack1947
              Niíkdo tě to nenutí číst odtroll si mě a máš klid.
  • jj je to dobry scifi pokracovani wipe-outu. s autama to nema nic.
    • Jack1947
      Přitom chybělo málo a mohlo to být obstojné navázání např na Mostwanted nebo Undercover...
  • Takže kartičky a bedny jsou fuč?
  • Jack1947
    To mě ani moc neláká já jsem to ještě nedohrál - fakt hra která mě zajímá příběh ale furt stejné nudné závody to zabijí... no byla by to asi dost krátká hra ale takhle natáhlá doba hnus *11* navíc to je hodně o grindu těch blbejch karziček a přitom některé závody špatné nebyli ale to opakování je rakovina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit