Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano. V tom, ze jim to solidne vydelava, mas pravdu:
    Skoro dve milardy v dolarech.
    https://www.tweaktown.com/news/57475/ea-earns-1-68-billion-microtransactions-fy2017/index.html
    EA sami priznali, ze v tom hodlaji pokracovat (pred vydanim Battlefront2).
    Co te ovsem muze tesit, ze jim klesaji akcie. Ale dle meho jen docasne.
    http://investor.ea.com/
  • Mikrotransakce mi nevadí. Umim si predstaviť že si najluxusnejšie autá budete musieť dokúpiť.
    Čo mi vadí sú lootboxy, kartičky, jazdný model a AI
  • jamar28
    Jak občas procházím zahraniční weby, tak západní redaktoři to vesměs nejen obhajují, ale někdy i dost drsně nadávají komunitě. Někde jsem i četl návrh, ať se vykašlou na mikrotransakce a prostě napálí hry na 80 dolarů/euro.

    Jinak ony jsou mikrotransakce a mikrotransakce. Osobně třeba nechápu, co může lidem vadit na tom, že si někdo nakoupí třeba skiny nebo unikátní zbraně nebo různé blbůstky (pokud nedávají OP schopnosti). Ale to, co rzojela třeba EA v poslední době, to je něco úplně jiného. Tam ti komplikují herní zážitek, aby tě donutili víc utrácet a snaží se to maskovat úplně dementními výmluvami.
  • Jak budou vypadat tyto mikrotracni hry, až budou end of support a nepůjde v nich ty karty koupit?
  • Jojo to je naše "expertka", obzvláště bohužel do smrti nezapomenu, když jsem omylem kliknul na FB na její příspěvek kde má onanistickej videomonolog, kde poučuje národ jak má volit, to jsem šel do kolen vážení... Takže brát toho to člověka vážně v čemkoli co řekne je naprosto na hlavu.
  • Může mi někdo ku*va vysvětlit co se v tom EA za poslední rok ? Já se nemohu zbavit dojmu, že i tak prostě jim to sype prachy a budou to dělat tak dlouho dokud tu půjde. Stejně za zvrácenou společnost považuji Disney to je taková rakovina hollywoodu, nicméně pravděpodobně se nemohu zbavit dojmu, že ty mikrotransankce odebrali na popud Disney, takže jestli tomu tak bylo, tak díky...
  • Recenze 10/10. Chválím. Ale takový paradox... Adam jako největší zastánce mikrotransakcí se stal během týdne jejich největším odpůrcem. *1* (počítám jen games redakci) A stačila k tomu jedna hra... alespoň už chápete to, co jsme tu my, jako hráči, odsuzovali už nějakou dobu. *4*
  • V re-play... *15*
  • Nech to uz zabalia a radsej spravia remaster starsich dielov. EA tuto znacku uz pochovala...
  • tato hra sa neoplati ani piratit
  • Underground byl ohromný zklamání. Ještě horší než zklamání z příšerný hudby v NFS4. Čili nic nemůže být horší. Tedy kromě Undercover, to snad ani nebyla hra.
  • lol replay
  • Hra dle mého názoru vůbec není špatná. Hru jsem zkoušel 10 hodin v trial verzi (EA ACCES) progres hry není vůbec pomalá a navíc po problémech s Star Wars BF II, hra obdržela menší update který zdvojnásobil peníze ,které dostáváte ze závodu. Hru se určitě kupovat za plnou cenu neoplatí ale ve slevě (která momentálně je na xboxu) se určitě oplatí.
  • Letošní rok je pro EA jeden tragický fail za druhým. Aneb jak potopit nejoblíbenější RPG sérii posledních 10 let, najít nové dno NFS, zabít potenciál Star Wars her, zbavit se svého nejlepšího SP studia a odradit každého hráče s trochou soudnosti a sebeúcty. Konami musí zuřit závistí.
  • Trojanová - to ti dá první signální.
  • dobře ty! *1* *1*
  • ALHAZRED
    Ja bych jim možna odpustil i ty mikrotransakce, když dneska žmykaj takle hrače dodatečne a blbě, ale to gembleni je na bliti, to jako decka zvykejte si na vyherni automaty ?? *10*
  • V re-play to dostalo 8/10, tak jsem zmatenej.. je to sr*čka nebo ne?
  • ringmancz
    špatnej troll
  • Wyverna
    Je to daleko lepší než minulý díl a ten jste hodnotili jak???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit