Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    ...online only. Ne, díky. *11*
    • Copak? Nejde to pak upirátit, co zmrdečku?
      • my nedostavame takove kapesne od maminky jako ty ty pisuline
    • Jack1947
      Přesně tak.
    • Ale prosim te, je 2015, ne 2001 a nemas na stole rvouci dial-up modem. Prispevky jako tohle nam vzdycky v kanclu zvednou naladu, diky *15*
      • kostejnesmrtelny
        To rád slyším, moulo *3*
      • To nieje o tom ze nema doma internet 24/7 ale o tom ze o 2-3 roky sa rozhodnu ze vypnu serveri tak si zahras akurat tak cocot makovy.
        • Nějaký přiklad z minulosti? Nevybavím si žádnou hru která tak dopadla. Neberu v potaz mmo. A to že časem vypnou offiko servery pro online hraní je podle mě ok,
  • Tak abych já malé dítě "přispěl" také k debatě o NFS ;)

    No... Tak vidím v tom přeskinované Rivals... Brutálně arkádové závody propojené "komunitou" dětí přes online tabulky... Kustomizace je zpracována krásně, to tedy ano. Ale to mi na navrácení slávy série prostě nestačí. Raději než online reputace a sdílení obrázků s lidmi na FB apod. bych uvítal spíš splitscreen (využít výkonu nové generace), promakané tratě z vícero klimatických podmínek a pořádné zpracování fyziky vozů (ne že bude zase drift v každé pidizatáčce). Ale to jdu asi proti moderním proudům...
  • S každým dalším kouskem informace to vypadá hůř a hůř. Naprostá neschopnost pochopit důvody minulých úspěchů a učit se z minulých chyb.
  • Meznia
    V EA si asi řekli, že jim Ubisoft začíná konkurovat v debilitě, šlápli na pedál a jsou zase bezkonkurenčně nejkontroverznější.
  • Myslite ze pujde vypnout to de....ní natočení kamery při prújezdy zaťáčky?
    • nekde jsem cetl, ze ano
  • Sh*t onlinovej :-D radči kdyby udélali Underground 3 bez žádných online učtů a sociálních sítí klasika sp akci
  • Jack1947
    Na mobilu by se to možná ujalo, i takto bude asi ta samá kopie už minulýh dílů... nebo někdo věří fakt ve... návrat Undrgroundů lidi vzbudtě se jestli je tomu tak. EA prostě ví, že zas NFS domrví.
  • Vyzerá to velmi pútavo a u PC verzie u mňa bude záležať či hra bude alebo nebude zamknutá na 30 fps. Ak áno, tak v žiadnom prípade nekupujem.
  • Lancer EVO IX
  • Nutnost online v hre mi pride rovnako nezmyselna ako napr. mat fotak v mobile odkazany na net. Som v prirode bez signalu chcem cvaknut peknu momentku a ooops....no signal no photo...
    • Jack1947
      Cože? to sis vycucal z hnisu nebo to fakt existuje? *8* to už je pěkná debilita. *7*
      • http://community.vfs.com/arcade/files/2014/04/facepalm.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit