Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika pěkná, ale k čemu je když se auta určitě budou zase chovat jako vznášedla? Neříkám, že chci hardcore simulátor, ale i automatové kraviny v 90. letech měly lepší fyziku než posledních pár needů...
  • Kto si pre krista pana pri zmysloch toto este kupi...
  • giacobraza23
    Nemejte strach. Bude to zas dalsi sraaagora. Nic lepsi nez SHIFT uz i tak nevydaji.. At uz vyjde Project CARS!!!
    • Shenkster
      Shift je srágora taky ;) Starý Most Wanted byli nejlepší
      • Ještě že si napsal "byli", protože já to hrál tak cca před dvěma týdny (chtěl jsem si zavzpomínat), porazil jsem 4 lidi z Blacklistu a pak se začal objevovat neduh skoro každý NFS hry - cheatovací AI protivníků. Pak už jsem na to neměl nervy. I když musím přiznat, že první Underground v tom cheatování byl ještě horší.
    • Project CARS ale bude stale kusok od simulacie, assetto corsa je odpoved :D
      • Ano, ale takemu NFS urcite vytre zrak. Na AC sa tesim. Nove PC a novy volant Clubsport bude dobry zahul pre bankovy ucet. Este monitor 21:9. *15*
      • pCARS je luxusní simulace ty prndale. Asi by sis o tom měl něco pročíst, když už to zjevně nehraješ !!
        • No to urcite! *1*
          • To jakože pCARS je arkáda? Nebo co? Hraješ to?
            • Si predstav, ze som do toho investoval hned na zaciatku. Plna simulacia to nie je a ani nebude. Skoda.
    • až na to že shift nebyl nfs protože nfs nejsou okruhy
      • Nehral som úplne všetky NFS (iba 2, 4, 6 a niektoré ďalšie), ale napríklad aj v NFS 2 boli okruhy ako trate, rovnako aj v NFS Hot Pursuit 2 (6. diel).
    • Mato1987
      ehm most wanted bola a stále je dosť zábavná hra...tak isto aj hot pursuit z r 2010
      • ehm mw mam zadarmo jako omluvu ea za spackany simcity a ani jsem to nenaistaloval. stačilo abych videl par sekund na youtube z jizdniho modelu a bylo. takže asi tak...
        • Mato1987
          to robíš chybu malý unavený joe, je to fakt skvelá hra, arkáda ako sa patrí
      • zrovna toto jsou pěkné srajdy když to člověk srovná třeba s NFS 3, 4 a 5...
        • Mato1987
          ale netáraj, ja som sa teda náramne bavil u porsche unleashed aj u pôvodného hot pursuit ale tieto prerábky od criterionu sú solídni nástupcovia, všeobecne za srajdy za považujú skôr undercover, the run a prostreet.
  • No, dřív jsem se na každý nový NFS těšil, ale od Shiftu už mě to nechává chladným. Vypadá to zase na tisící kopii už viděnýho...
  • Možná, že se blýská na lepší časy. Strašně mi to připomíná NFS High Stakes!
  • Nejsem si jistý ale podle popisu my to příjde že něco takového tu bylo a myslím že to byl Hot Pursuit II. Osobně bych byl rád za návrat k Porshe nebo lépe propracovanějšímu underground s velkým množstvím tuningu jak bylo u Porshe.
  • Tak zase nic. Kdy si EA uvědomí že NFS už je dávno po smrti už několik let.
  • že se na to už s prominutím nevy*erou
  • pokud tam bude solidní jízdní model (ne simulace, ale slušná arkáda), jakože asi nebude, a nebudou tam blbinky typu strileni raket a pod. tak bych se hrozne tešil
  • pro změnu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit