Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hah stezujete si ale naknec si to vsici beztak koupite *1*
  • dopr... co to je za humus? sama akce, akce, akce... uz aby ten herni prumysl zdechl a svetu zavlady mirumilovne indie hry
  • Me udivuje naprosta nesmyslnost... helikoptera, co strili bez varovani (at maji motiv jakykoliv) a to jeste sestreluje civilni auta ve velkem! :-D V EA se myslim zblaznily! Takovy paskvil je uz fakt muze sezrat jen dite bez rozvinuteho rozumu. K tomu vsemu nemaji asi dost talentovane grafiky. Hold, jeden rok si zada obeti.
  • a kde je ten frosbite 2 ? tohle je jen dalsi tupa arkada od EA ,vzdit je to stejny jak predelsi dily. ja myslel ze to bude takovy burnout
  • Vypadá to jako velká sra*ka... Trapné naskriptované videa, s interakcí po půlminutě stisknutím tlačítka a pak "úžasná" honička s neprůstřelným policejním autem...
  • ja bych sebral licenci EA na hry s auty!!!!! takovych reci a tohle??? jdu blejt
  • takže velkolepé svobodné závody napříč Amerikou je nakonec jízda ve vymezené trati s naskriptovanýma akcema a budu muset pro "akci" mačkat jedno nebo dvě tlačítka?
    No TOHLE jsem teda fakt nečekal... *2*
  • Paul_cz
    Fakt hnus...kdy těm blbcům dojde, že maj udělat pořádnou věrnou předělávku NFS1/2/3/4/5 s pohledem z auta a solidní fyzikou.
  • mě se to náhodou líbilo a docela se těším....hlavně na ty animačky na to nudné závodění ani moc ne!
  • Bože já chci Underground 2 v novym ...klidně ten arkádovej model řízení ale jak mě to bavilo :
    (((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit