Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzete mi rict proc naky youtuberi maj lepsi grafiku nez já to me docela sere a jestli se da stahnout uplne dobrou grafiku jak maj youtuberi a jestli zalezi o koupeni a nebo stahnutou hru sice ta zprava je od 2015 tak aspon vite ze to nekdo hraje a ze ho to baví v 2012 jsem mel na zacatku 500 boss a uz ho nemam a kdyz tam mate vlastni email a date tam nekoho jiniho email a jini heslo tak vam to prihlasi ale muze utratit muj boss aspon tu grafiku a boss stim neco udelejte nebo dejte kazdy rok 1000 boss a vsichni budou spokojeni a nebo za levl :-) moc vám prosim to je moje oblibena hra a to mluvim za vsechni co to hrajou a naky youtuberi mluvili o magnetech ze to jsou hrozny šinstva a maj pravdu taaak prosim tu grafiku
  • A ještě něco.K čemu jsou tam prachy když se tam kopujou auta za boost *16* *16* *16* .
  • Chtěl bych se zeptat jestli se boost dá získat jinak než koupit za KČ Nechcu v levelu 50 jezdit z nečím co mám teď v levelu 5,ale utrácet peníze taky nchcu.
  • zdravím,chtěl bych se zeptat proc v NFS world nevidim kamarada online kdyz ho mam v pratelich a prave hraje dik za odpoved *8*
  • Když to tak čtu tak to nezní špatně, ale proč proboha tam cpou ty nesmyslný powerupy . Budiž nitro, nějaký to spomalení času v zatáčce.Nitro je i reálný .. ale nějaký tvoření zácpy , štít, odhazování policejních aut ,kde to sme ?.. má to být závodní hra která je o závodění a ne o tom že když vás někdo chce předjet tak vytvoříte zácpu.. příjde mi to trapný.. myslím si že to akorát z dobrý hry děla stupiditu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit