Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic moc článek
  • Lawliet
    Nic z toho co zatím víme nenasvědčuje tomu že by hra měla být špatná.. až se objeví gameplay či více informací které to potvrzují ale žádná z informací dosud vypuštěných a ověřených to zatím není..
  • Třeba si něčeho všimli kolegové z WOWFANU.
  • Únava a vyčerpání byla cítit už z druhého dílu série, takže asi tak *3*
    • Řekl bych, když už chceš říct tohle, že až u Brotherhoodu nebo u Revelations. Protože dvojka byla oproti jedničce o dost lepší, větší, dalo se dělat více věcí atd. Až s AC:B přestali změny. Svět se jen zvětšil, a to bylo vše. I tak mi hra ale bavila. Ale s příchodem USA moje chuť začala opadávat..
  • nemam rad taketo clanky pretoze je tolko serii ze keby to mali pisat na kazdu seriu tak to pisu kazdy tyzden...jednotka uznavam nebavila ani mna, potencial tam bol ale stereotyp to zabil, dvojka bola a je pre mna jedna z najlepsych hier za posledne roky....a co sa tyka celkovo Assasinu mam tu seriu rad pretoze je to pre mna interaktivne cestovanie do minulosti co ti nedokaze sprostredkovat serial ani film....
  • zahlídl jste někdo čepel(e)
  • Strasne debilni hra, ktera me prestala bavit v prvni pulce prvniho dilu. Strasny stereotyp ale pro male deti dobra zabava ;).
  • Lol, tahle serie byla totalni pi*ovina uz od prvniho dilu. Absolutne prazdny a zbytecny projekt, jehoz prvoplanovost a nedotazenost koukala ven jak kozy silikonove "krasavice" po prvnich nekolika malo hodinach hrani. U tehle hry ztraci cas jenom naprosti zoufalci, a forever alones... *10*
    • CrocoRay
      Takže když si půjdu zahrát místo AC nějakou jinou hru (např. nějakou z tvých oblíbených), tak už nebudu zoufalec? No já jsem kliďas, takže si z tvého názoru nic nedělám a navíc jsem se tvou provokací skvěle pobavil *15*
      No nic, teď se jen smířit, že budu dosmrti sám a ty máš doma přenádhernou krásku, holt jsem zoufalec no *1*
  • Tohle je uzevřený kruh - pokud nepřijdou se změnou, budou všichni remcat, že je to pořád to samé. Když změní několik herních prvků a odliší tím hru od zbytku série, začnou si hráči stěžovat, že už to není Assassin's creed. Buď, anebo...
  • Zatím jsem se v sérii nezklamal a nedá se rozhodně říct, že by mě koupě byť jediného dílu ze série mrzela. Na další díl se těším, život Ezia jsem hltal (a skoro i prožíval s ním). Jen mám trochu obavu, že atraktivnost renesančního Říma či Benátek už jen tak něco nepřekoná..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit