Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Dohral jsem ME LE ted o vikendu po 75 hodinach a uz nechci ME pekny dlouho videt:

    ME1 bylo prumerne

    ME2 naprosto super jako vzdy (dohral jsem od puvodniho releasu asi 6x)

    ME3 naprosty podprumer a probihal jsem to na story obtiznost, jen abych tenhle dil konecne dokoncil.

    Poprve v zivote jsem prosel ME 1 a 3.. velke zklamani oba dva dily.

    ME2 vsak stale patri k mym nejoblibenejsim hram vsech dob!

  • Me dostava jak vsichni mlati Ash za usima za to co rika.

    A pak ve trojce se stane PRESNE, DO PISMENE to co rikala v jednicce ze se stane.

    • Maxianimal

      Wow, skoro jako by to byl záměr.

      • Ze jo? By clovek normalne neveril!


        (A vsichni taky pohodlne ignoruji fakt, ze kdyz clovek potka skupinu ktera je opravdu zalozena na rasismu ke vsemu co neni clovek, tak Ash mrda po usich pro zmenu je... Skoro jako by s nema nesouhlasila...)

  • Behem popularity teto hry o ni vyslo spousta clanku, ale zadny vlastne nepopsal, jak se hraje, jak funguje akce, gunplay, pocit z boje.

    Az po tomto clanku konecne chapu, co je Hromadny ucinek hratelnostne zac. Obcas mi ruzne po webu vyskoci reklamy na hry s volbami (mysleno rozhodnutimi, ne tema do parlamentu). Odehraje se scenka, vetsinou tedy z bezneho konverzacniho zivota lidi  vyssi spolecnosti (posluhovacka treba rozbije vazu) a v okamziku rozhodnuti se zastavi a ukaze se volba co dal (propustit sluzku/polibit sluzku napr.). Nikdy jsem tyto hricky nehral, ale konecne uz chapu, ze ME je varianta na ne, ve 3D a prostredi vesmiru. Volam hosana a jdu hrat Doom Eternal.

    • Maxianimal

      Absolutně nevíš o čem mluvíš, nepochopils. Nicméně Doom si užij, i když je to ten horší díl ;)

      • Zda se mi to, nebo nevi ze v roce 2021 existuje i YouTube?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit