Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    sorry ale proklikávací články, kdy je vždy jeden odstaveček a pak je třeba načíst další stránku aka snaha co nejvíc kliků a co nejvíc vydělat na reklamách, jsou obvykle typické pro ten nejlacinější internetový bulvár a trapné top 10 weby...

    to fakt nečtu... a já za svůj život přečetl skutečně hodně knih často tisícovkáčů (1000+ stránek), takže nějaké čtení mě fakt nevadí... no ale někteří z nás holt mají standardy výše než jiní... někomu stačí clickbait ala typická západní stránka o hrách

  • Cajicek

    "články na několik stránek nečtu"


    to o tobě leccos vypovídá :D 😱

  • uher

    Jo 2018 nebyl nic moc, to je fakt. Hlavně když ho porovnám s 2017.

  • TheGGG

    KCD je rozhodně dobrá hra, jen ten HC mod zní zbytečně.... hra je tak akorát, netřeba ji dělat více frustrující...

  • opatchovaný KCD hraný na hardcore mode mne láká víc

    https://www.geekculturepodcast.com/2018/06/25/kingdom-come-deliverance-hardcore-mode-impressions/

    ale ten jsem taky nehrál, takže nemůžu srovnat

  • TheGGG

    whatculture je odpad co miluje clickbaity a články na několik stránek nečtu, takže mě to absolutně nezajímá....

    většina questů v RDR 2 je unikátních a zábavných, ale to ty driztíku nevíš, protože stejně nemáš konzoli aby jsi si to zahrál

    a že se najdou lidi, který překvapuje, že ve westernový hře se střílí a jezdí na koni... no to taky o něčem vypovídá... RDR 2 strčí do kapsy jakoukoliv pc only hru co v roce 2018 vyšla

  • Cajicek

    Upřímně za mě to hra roku není... je tam pár vážně hloupých designových rozhodnutí, které mi hratelnost víc než kazí...

    Pro mě je hrou roku GoW... Na PC to bude asi KC:D - u toho mám po dlouhé době že tu hru doopravdy hraju a ne že jen běhám od marky k marce... 

  • Red Dead Redemption 2: 9 Reasons It's Not Game Of The Year 2018

    když si o té hře tak čtu, tak se zdá, že trpí tím samým problémem co Witcher 3, tunou obsahu, který je však plný generických questů spočívajících v jezdění na koni, v přestřelkách a pěstních soubojích. Alespoň že není třeba hledat červené fleky v trávě. 😠

  • TheGGG

    protože to by musel být hodně mizerný rok na AAA hry, aby to vyhrála nějaká indie mikro-blbinka.... a indie hry, které by se vyrovnaly AAA prostě téměř nejsou

  • uher

    A proč by nemohla být hrou roku nějaká indie záležitost? Nikde není napsáno, že je to vyhrazeno pouze pro AAA tituly...

  • TheGGG

    zatím docela slušný výběr ve vaších best něco žebříčcích... tak si to hlavně nepokazte jak minulý roky---- hra roku RDR 2 ok? Indie pixeloviny odsamcať pocamcať, sranda a trolling musí být, ale dát nějakou jako hru roku, to už by byl velký trolling.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit