Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    MafiaIV se čekat dala no konekonců já si Mafii3 celkem užil hlavně ty skvělá DLC hru přetrpěl, ale opravdu bych radši podobný styl co první dva díly než nějakej grind...

  • Tensexy
    Mafii III jsem koupil před časem ve slevě na PS4. Ze začátku mě hra bavila, hlavně souboje na těžší obtížnost jsem si užíval. Ale pak to ze mě začalo nějak opadat a já si najednou uvědomil, že ta hra v sobě nemá to potřebné aby mě motivovala a abych u ní vydržel. Není to špatná hra, ale připadá mi tak nějak rozplizlá a bez pořádné atmosféry. Postavy nemají to správné charisma, třeba Lincoln je sice sympaťák, ale působí spíš jako obyčejná mlátička. Hra obsahuje celkem dost zajímavých nápadů, ale co je to platné, když některé z nich působí nudně (odposlechy) nebo nepřehledně. Velký problém vidím ale hlavně v tom,  že to prostě není MAFIA opírající se o klasické gangstery s italskými kořeny, tak jak to bylo u předchozích dílů. Gangsterský svět starých dílů měl své kouzlo a tradici a trojka na mě působí spíš jako odřezky GTA zaštítěné kvůli prachům názvem Mafia. 
    • Jack1947

      Když tomu ještě dáš šanci a budeš mít trpělivost litovat nebudeš... ale holt chce k tomu tak přistupovat no 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit