Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobre shrnuti, diky
  • Mass effect je má srdcovka ani nevíte jak se těším ...a přesto bojím...no počkám si ten rok :D :)
  • CGI trailer pro Assassin's Creed Syndicate je kde?
  • Všechny stáli za ho?no.
  • Pre mňa určite najzaujímavejší bol trailer na The Last Guardian spolu s Horizon, prekvapil ma aj wildlands kde sa ubisoft akýmsi spôsobom podarilo nalepiť nálepku tom clancy ghost recon a samozrejme DOOM, ten bol úplne perfektný.
  • Bylo tam tolik božích her, že se jen těžko vybírá. Asi Uncharted, nový GR, Horizon, For Honor a pak eště nějaký další.
  • Jsem jedinny kdo ma cca 20fps ve vsech videich ( cukatura hrozna pri rychlejsich pohybech kamery) nebo je to dano tiscali otresnym kodekem?
    • Tiscali kodekem. Když si to samé video najdeš na youtube, hraje normálně.
  • No tak z traileru na Kingdom Come jsem si málem ustříkl do trenek. Naprostá paráda.
    • Btw, opravdu tam bude zhoršený výhled když budete mít přilbu?
      • to nevim, ja hned z prvni kupuju katanu, pak budu tak rychlej, ze me ty plechovky netrefi a helmu nebudu potrebovat *5*
        • Magister_Peditum
          Oni samurajové zas o tolik rychlejší než rytíři nebyli. Hrozně se přeceňují.
          • na bitevnim poli tomu i verim, tam v tom houfu, kde neni prostor ani cas na paradicky, ale na ferovku musi bejt docela nevyhoda s sebou tahat to zelezarstvi...
            • no dobra, tak to uzavrem, ze nejlepsi byli ninjove a o zbytku se da jen polemizovat *1*
            • walltar
              Tam kde nebyl plát, tak byl kroužek nebo vycpaná látka (nebo obojí). Akorát to brnění bylo dělané tak aby se k těm místům šlo velice těžko dostat. Právě na útok na tyhle části brnění byl Estoc, nebo špička na halberdě... Díky té úzké špičce byl schopný projít nějakou spárou nebo méně chráněnou částí brnění, otevřít kroužek pod tím a propíchnout vycpávku.

              On evropský rytíř byl taky elitní bojovník jako Samuraj... Cvičený k boji od dětství. Rozdíl ve zbraních byl daný hlavně rozdílem brnění. Katana byl dokonalý meč pro asijské bojiště. Zatímco v evropě museli přijít s řadou celkem specializovaných zbraní, protože se tu objevilo plátové brnění.

              Já proto osobně nemám moc rád tyhle srovnání...
            • samurajové jsou overrated jak pra*e. Evropský rytíř rozhodně nebyl v průměru horším bojovníkem.
            • pravda, ze takhle technicky jsem nad tim neuvazoval, predstavoval jsem si akorat, jak toho druhyho "vymanevrovat"

              ale nerikej mi, ze ten full plate nema nejakou slabinu... co jsem ted v rychlosti nasel, tak zadek a stehna plnej plat zrovna neni, tam meli co, neco krouzkovyho?
            • walltar
              Ani ne, uděláš kotoul, stojku na rukou, můžeš normálně běhat, naskočit při běhu na koně. Dobře udělané plátové brnění na míru člověka skoro neomezuje.

              Navíc ho mečem neprosekneš... určitě ne katanou, která je lehká, a dělaná k řezání, jako šavle. A ani nemá špičku, která by byla vhodná na útok proti plátové zbroji.

              Pokud proti tobě stojí někdo v plátové zbroji, tak potřebuješ těžkou zbraň která ho zraní a vyřadí z boje i přes to brnění, nebo něco jako Estoc... dlouhý, rovný meč bez ostří, který měl jen úzkou a ostrou špičku. Katana není ani jedno z toho.
      • walltar
        Já bych řekl, že jo... když to dali do traileru. Je to asi jedna z nevýhod plátovýho brnění, protože ono nějak moc nevýhod nemělo. *1*

        Vždycky můžeš nasadit něco otevřenýho, nebo si to hledí nechat zvednutý.
  • kkING
    johny cash, hitman a asi jako dalsi asi ashen, ale tezko si vybrat :-) vsechno to jsou kvalitne udelane kousky.
  • For Honor, líbil se mě už od začátku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit