Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Where Is my papa Nurgle? 🤮❤️🤮

  • fallanga

    Mi vždycky stačí obyčejný mor v Rome Total War, nebo v Heroesech. Ten vždycky dokáže pěkně zamíchat s mou expanzí. 

  • Daver

    Chybí mi tu Corrupted Blood incident z wowka, to byla skutečná epidemie xD

    • Přesně tak! Nebylo nikdy nic horšího než Corrupted Blood incident.

  • Třeba taková Wailin' Death v NWN1 taky nebyla žádná legrace.  A pak samozřejmě G-Virus / T-Virus v RE 2 a 3 rovněž přerostl do epidemie celého (velko)města. Plague Inc. snad ani nepotřebuje komentář - ta hra snad věštila/přivolala budoucnost :-(

  • Za mne rozhodně epidemie z Pandemic 1 a 2. Ta atmosféra a frustrace, na to nic jiného nemá.

  • Nejhorší epidemie je asi MOBA, BR a zombíci. Jsme zvědav jaký nový úžasný trend nás za chvíli zase zaplaví, až odpadne BR.

    Jinak jinak herně nejhorší nemoc byla Blue Rot z Neo Scavangera. To si v klidu přežíváte, sbíráte si věci a už jste celkem zabezpečení a tu náhle je vám hůř a hůř každý den, až vás to nakonec skolí. Nejhorší je, že trvá než se to projeví, a pak vás to relativně pomalu oslabuje. Postupně na vás jde horečka, únava, slabost, zvracení, dehydratace - prostě nic příjemného a v posledním stádiu už zvládnete jen ležet a spát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit