Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Top 6 hier ma dokopy tolko odohratych hodin ako vsetky ostatne hry na Steame.... stadovitost je vsade, aj u "PC master race" :)
    • Inquisitor
      Pochybuju, že zrovna FM je typický příklad pro stádoefekt:). Ale jak už bylo psáno v článku, kdo si hru koupí, tak jí pak opravdu hraje. A věř mi, že zrovna FM je na hodně hodin.
    • jdi si radší zahrát Dotu 2 nebo Footbal Manager na Xbox.. jo počkej, ty vlastně nemůžeš *1*
  • Inquisitor
    A pak někdo tvrdí, že FM nikdo nehraje :)
    • no ale hraci her FM fakt nehrajou ten hrajou jen FM maniaci *3*
      • Inquisitor
        Já ho například hraju a to jsem "normální" hráč :)
        Taky podle toho co si představuješ pod pojmem normální hráč.
        • uzivatel1982
          FM není hra....to je home office:D
  • poukázal bych na hru která je nejdéle v top 10 na steamu CS
    • a přijde mi divný že nikde v článku neni zmíněný ani CS:Go který je také dlouhodobě top10
  • Zajimavy je, ze krome Portalu nejsou v zebriccich zmineny zadny z her, ktery jsem kdy na steamu hral ja :)
  • osobne mam rad statistiku: Hry, které nejčastěji hrají vaši přátelé...a to za posledne dva tyzdne alebo celkovo, zaujimave su archievm. o prejdeni hry ked hru neprejde do konca ani polovica hracov:)
  • co je steam? *1*
    • online služba která prošlapala cestu digitální distribuci a můžeš jí děkovat za fakt, že hry na PC nestojí 2 tisíce jako na konzolích *4*
      • děkovat za fakt, že hry na PC nestojí 2 tisíce jako na konzolích můžeš hlavně piratebay!!!
      • jinak steam využivám opravdu ale opravdu minimálně
      • nikdo nechápe humor.
    • nejhorší DRM na světě - DRM, který se tváří, že je vlastně užitečný, a lidi ho milujou
    • Si to vyhledej v cesko-anglickem slovniku ne ?
    • 100x lepsi jako origyn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit