Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jose13

    Black Flag jednoznacne

  • triptich

    tak nie som práve fanúšik a znalec tejto série, prakticky som hral len 4 hry, ale po príbehovej stránke jednoznačne prvé dva diely. po hernej blag flag. nemôžem si pomôcť, ale pekne spravený openworld si zahrám rád. a práve black flag mi ponúkol príjemný mix.

  • Lukass

    Dvojka a jeste usel ten Roque protoze si na nic nehral a byl hodne kratke. 

    Dvojka je klenot,  hra v mojich top 10 her co sem kdy hral. 

    Jeste Brotherhood snese prisnejsi meritka. 

    Zbytek serie je  prumer,  Black Flag,  az podprumer,  Unity,  Syndicate,  az brak Origins a i ta nova slatanina Odysey

  • Pre mna to je AC1 a AC2 , hral som sice vsetky ale z hlavnych postav si pametam len meno Altair a Ezio Auditore. Black Flag malo pekne namorne bitky, to dost ozivilo seriu.

  • TheGGG

    Black Flag>Syndicate>brotherhood to je moje trojka... jednička je dneska skoro nehratelná a tenkrát to bylo taky dost repetetivní... AC 2 dobrá, ale ezio byl ze začátku prostě d*bil... zbytek taky ujde, ale na mé top tři prostě nemá

    • Jack1947

      Náhodou bys mohl mít aspon ve výšších příčkách AC2 a co ROgue tos ani nehrál nebo co ?

      Jednička a nehratelná ? to je snad 20 let srará hra nebo co lol. ( jenom 10)

      I když vlastně subjektivní názor taky názor - já beru jako jedničku supr začátek dobrodružství, nová hra a IP a očekávaná a dvojka to vybrousila k dokonalosti... téměř. Po nudné trojce Black flag potěšil.

      • Prvni ac je opravdu velmi repetitivni zalezitost a je pomerne tezke u ni vydrzet, pokud si s ni nezacinal. Taktez hodne lidi dostalo nejaky ten klic k ostatnim Assassinum ke graficke karte apod., takze si nejaky ten jiny dil stihli osahat. No a kdyz se potom clovek chce dozvedet, jak to s pribehem zacinalo a zjisti, ze mu prvni ac v podstate nabizi od vseho min, je to takove eeeeeeh.

        • Jack1947

          Trochu ale potom už byl moc repetitivní i AC2  teda ještě více a co ty další dály? lol

          Hrál jsem to v roce 2008( nebo kolik) a s českým dabingem snad jedna z posledních her s full lokalizací.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit