Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Space Engineers je sice skvělá hra (osobně je mi bližší squad), ale stejně jako další některé zmíněné hry nemůžou být na žebříčku jelikož ještě nevyšli. Já to neuznávám a nechápu dnešní módu strkat nedokončené hry mezi zbytek.
    • ucho
      To je otázka, protože je velká pravděpodobnost, že Space Engineers nikdy ve finální podobě nebudou. Finální podoba totiž není definovaná. Prostě typ hry, co se dá prodávat nedodělaný, a s vývojem se skončí, až z toho přestanou téct peníze (ať bude stav hry jakýkoli). Čekání na finální verzi tedy postrádá smysl.
      • Dodelana hra = tvurce rekne ze je to hotovo, a hraci se vyjadri jestli libi nebo nelibi. Alternativne, tvurce chce za dalsi upravy dalsi penize.
      • Rosa někde zmiňoval, že si myslí, že se finální verze dočkáme do dvou let, ale je samozřejmě otázkou jestli to splní a dva roky jsou dlouhá doba
      • S každým updejtem klesá FPS - no nechci vidět finální produkt :-D
  • u poloviny titulu bych se bal pouzivat slovo indie co se porovnani s podobnyma "AAA" titulama tyka. jen spis ta kategorie by mohla byt nazvana best early access game. myslim ze jen soma a verdun byly vydany standartne. v kazdym pripade gratulace keenum konkurence byla velika!
    • Píše se standarDně, ne standarTně!
      • http://pravopisne.cz/2015/01/standardne-x-standartne/
        :) Jsem rád , že nativně se přikláním k D
  • To snad ne.
  • kiin softwar a velesasula Roza - gratuling k tajtlu skam artist no.1 spolu s krissom robrtsnom
  • Nojo jenom ceska banda ma kolem toho zase hromadu neprejicich kecu *1*
  • Tak Space Engineers mohou vděčit úspěchu jen díky mocnému updatu , který přinesl problémové planety do již trochu zapáchajícího světa vesmírných titaniků .....
    Však uvidíme co se stane se Space engineers dál , byly tu i prognózy o neudržitelnosti celého konceptu při programátorském skillu Keen Software House , však přál bych jim aby tohle dílko dokázali optimalizovat a předat komunitě v použitelném stavu ....
  • Gratulace ! :)
  • Vojta_Ilavsky
    Edain a Ultimate Apocalypse jsou super.
    Moc se těším na Dark Train a Triple X Tycoon(snad).
  • Povšimněte si, jak v TOP 10 mají všechny hry na Games kartu s výjímkou jedné ...
    • nechápu, Undertale vypadá přesně jako materiál pro Games
      • Podle me to vypada jako material na gameboy, jako vsechny tyhle hry z RPG makeru a podobne.
        Ted hraju waste walkers a celou dobu si rikam jak bych si to mnohem lepe uzil na psp , na monitor se tyhle hry proste nehodi.
    • tak poslední místo nikoho nezajímá. Pff. Games.cz se nebude špinit ruce s poraženými...
  • Schválně jsem to zkusil zapnout na 5min. Je to prostě fór : D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit