Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je sakra nejznámější, nepropracovanější a nejlépe vypadající grafický mód pro GTA IV? Ten co z špatně optimalizované, škaredé hry z roku 2008 udělal lépe vypadající hru než 2014/15 next gen hry..
    Řeč je samozřejmě o ICEnhanceru 3.0 - 700 000+ stažení.

    https://www.youtube.com/watch?v=SQQErh_X4Fc
  • tak jsem si stahnul tu star trek armadu, ale padá mi to a mám i grafické bugy. škoda protože první dojem a celkový feeling byl pozitivní...
    • tak problem solved, ale o tomto jsem se nemel dozvedet. to zas budou desitky a stovky proparenych hodin...
      • Walldstein
        V čem je problém? Já že už sem prolezl kde co a zkusil taky kde co a pořád nic...
        • poprvé spusti hru s low nastavením grafiky a pri instalaci spusti aplikaci large adress aware (prečti si pokyny na instalaci)
          tohle pomohlo mne
          • Walldstein
            Vybordelne, hned po nocni zkusim :-D
      • Hrajes MP?
  • volant, brzdy, spojku a plyn, válce, písty, a rychlostní skříň. chladič, čerpadlo, diferenciál, sytič, karburátor, rozdělovač, kondenzátor, hlavu, ventil, baterie, stěrače, duše, pneumatiky, pera, tlumiče, šasi, svíčky, hřídel a blok, ložiska, poloosy, lanka, ojnice, trysky, přerušovač to dobrej řidič zná *1*
  • Veskoslav
    Pokud se bavíme o modifikacích pro Star Wars Empire at War, tak doporučuji ještě Stargate - Empire at War: Pegasus Chronicles. Obzvlášť pro milovníky StarGate ideální.
  • v tom modu star trek do sins of solar empire jsou i nejake nové lode tridy titan?
    • Ano jsou :-) cardassiani maji dva podle toho jestli jedes unii nebo dominion, federace ma nového polaris class titána... Největší změna je ale u starbase, když je naplno vylepšená, musíš ji doslova obléhat s obří flotilou
      • a co udelali se superzbranemi? když jsem hral rebellion, vadilo mi že jsou ty superzbrane docela slabe. pral bych si tam nejakou ultimatni, ktera by pak zvratila celou hru. neco jako když v supreme commander postavite experimentala
        • No tady zadna superzbran neni... Ackoli kdyz si vezmes Borgy tak kazda jejich kapitalka je jak mala superzbran :D
  • KingOfWorms
    3tí místo Lost Alpha, škoda že ne vejš, ale i tak je to supr umístění na to, že jde o early access WIP. První místo sem čekal trochu větší pecku než Eurotruck MP ale což... (btw. o tom prvním miste sou dohady, prej podvadeli pri hlasování a ModDB to nechali bejt, ale buh ví)... tož štasnej a veselej!
  • TheGGG
    Simulátor spocených podpaží, zácpy, nafouklých močových měchýřů, ojetých gum, šl*pek u silnice a nadměrného zatěžování nákladem dostal multiplayer? Co tam budou dělat? Troubit a hulákat na sebe?
    • Simulator GAYparty pre teba
      • TheGGG
        by ses přidal do coopu, co klučino *14*
    • "Simulátor spocených podpaží, zácpy, nafouklých močových měchýřů, ojetých gum, šl*pek u silnice" ... já nevím, ale ničeho takového jsem si ve hře nevšiml. Možná to hraju asi špatně.
    • Mart9
      Někdy máš docela zábavný příspěvky *3*
    • Inquisitor
      Dneska už máme klimatizaci takže se potit nemusíš. Benzínky máš co půl kilometru, takže na záchod není problém. Ojetý gumy jsou bohužel ještě často fakt, za který ale řidič nemůže. Šlapky, ne díky, ale jak se říká proti gustu... Zatěžování je fakt, ale podívej se kolik je dneska obchodů a firem, někdo to všechno zásobovat musí. Je to na tom holt postavený.
      • Coffin.Corner
        Hlavně musíš znát tajný kamióňácký kódy, třeba:
        10.33 - Actual bear in air
        10.34 - Can´t unchain wallet
        10.35 - Hot enough for ya
        10.36 - Ghost truck on higway
        10.37 - Ask me about my grandchildren
        10.38 - Outsider blabbing about auto-drive system
        10.39 - I love you, gay buddy

        *1*
      • TheGGG
        Neříkej mě, že řídíš kamiony a ještě se zajímáš o hru, kde se řídí kamiony. To je šílený.
        https://c1.staticflickr.com/7/6163/6196815390_5d895fd88d_z.jpg
        • Inquisitor
          Ne já to nehraju, nejsem blázen. Jenom jsem to jednou zkoušel :D
    • Právě jsi dokonale popsal asociace, které mi vyvstanou, řekne-li se "řidič kamionu" *15* .
      • Asharak
        Aby na vás nakonec nevyskočil Walker *5*
    • Díky tobě jednoho dne vznikne simulátor průjmových příspěvků.
      • TheGGG
        a i z toho byste vy pcčkáři byly vedle, jen kdyby na to bylo potřeba zapamatovat si 50 kláves.
        Nádhera, poslední příspěvek pro rok 2014, tak na rok 2015 a spousty plodných komentářů.
        • Nejsem jen PC hrac ty sasulo. Packovac mam jen na par druhu her... hlavne exkluzivky
          • TheGGG
            super, koho to ale zajímá netuším. Já mám doma PC i PS3 a 4, ale na diskuzi se tím nechlubím.
            • TheGGG
              Moje útoky proti PC? Já jen argumentuji na stejné úrovni, jako zdejší "PC hráči" když dojde na konzolové hry.
              Myslel jsem, že zde na games.tiscali je to běžný typ komunikace
            • To je komentar ohledne toho tveho: "vy PCkari". Mel jsem potrebu tu zduraznit ze ty tvoje neustaly utoky proti PC jsou jeste dementnejsi nez tvuj avatar.... A to je co rici.
  • Lost Alpha je s každým updatem lepší, osobně si počkám na další který přidá freeroam pro npc, zatím je zona příliš prázdná.
    • KingOfWorms
      Souhlas, melo by to do pár měsíců bejt (1.3004 patch + DevCut), já doufam 1Q2015. Dohral sem to na posednim patchi 1.3003 a fakt sem se bavil. Má to svý mouchy samo, ale za mě 9/10. Az vyjde Developers Cut+1.3004, dam 10/10 a zmizim na tejden ze světa... dělaj natom už 5 měsíců od posledního patche.
  • kde sakra berou lidi čas hrát modované vykopávky, já nemám čast ani na nové hry...
    • KingOfWorms
      tak aspoň že se stavíš na games pokecat k článku o TOP10 modech viď... v tom fofru... zasloužíš uznání *1*
    • Nehrají nové hry, to je i můj případ. Nový herní hardware není v top ten a modifikace oblíbených her prodlužují jejich životnost takže ideal.
  • Inquisitor
    K čemu tam ten MP je? Tam spolu závodí kdo bude první na trajektu? :)
    • WhySoSad
      Je to přece simulátor, proč tam nemít další živý řidiče ? O to je ten zážitek potom lepší *3*
      • Inquisitor
        Když jsem slyšel jak to většina lidí hraje, že jezdí 200 za hodinu a podobně, tak bych tam radši ani nikoho živího neměl. Tohle funguje jenom v případě, že to lidi hrajou jako simulátor, ale to funguje opravdu jenom výjmečně. Většinou se to zvrhne ve frašku.
        • Z tohoto důvodu byl zaveden omezovač rychlosti na 90 km/h a nekolizní zóna v přístavech, firmách atd. Možná se budete divit, ale spousta lidí tam jezdí podle předpisů, stojí na semaforech, dává přednosti atd. Taky ale potkáte pitomce, kteří nerespektují nic a schválně bourají. Ale idioty potkáte všude, takže to není horší než v CoD nebo CS.
          • TheGGG
            alespoň se snaží udělat tu hru zábavnou, né každý hraje, aby přivolal nudu.
            • Už jen to, že tu hru hraješ znamená, že tě baví a nenudíš se u toho, takže tvůj příspěvek je stejně tak debilní jako tvůj avatar :D
            • Ne každého baví Ubicrap a EA hry.
        • Pethulla
          Tak spousta lidí to hraje jako simulátor, těch co dělají kraviny je o dost míň, ale je fakt, že jeden takový šikula dokáže hru znechutit spoustě lidem. Hodně proti těmhle individuům pomohlo natvrdo nastavit omezovač na 90 a hned měli po srandě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit