Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se přidávají "nové" mapy do hry?Ví to někdo,nějak na to nemohu zase příjít,začal jsem to na základě tohoto článku opět hrát,je to super!!dík za radu.
  • Škoda že nevzkřísili Dune (2, 2000) na nové Windows, bych si zahrál.
  • Já ti třeba mohu říci, že mám oba SC2 a ani v jednom jsem nepustil MP, doba se změnila a není to, jak u SC1.
  • Tushan
    to klobasa: tak proč platime 1300 kč i za single player když by všem ( i mě ) stačil multi ? ja si taky myslim že multi je jedina dobra věc na sc2 tak proč ho sakra neprodavají za 600 kč samostatně bez tak debilního přílepku jako je ta jejich kampan ?
  • Pokud Dune 2 tak její Open Dune 2 variaci na mobily...vřele doporučuje, je to čistá kopie se stejnou grafikou (zvuky nemohu posoudit, když jsem to tehdá hrával tak na PC bez zvukovky )), ovládáním a gameplayem...je to na google play, IOS nevim
  • Tilwaen
    Mně tedy jedou RA2 i Tiberiam Sun na Win7 (64bit) bez problémů, nemám ani žádné patche.
  • Tilwaen
    To je jak jedna mise za Sověty - potřebuješ zajmout nepřátelskou laboratoř, postavit místo ní vysílač a ten udržet; byl tam most přes celou mapu, pod ním civilní autobusy a Tys měl v zásobě několik Yuri. Šlo to snadno udělat tak, že jsi pomocí Yuriů kontrolovat ty autobusy, do kterých se dalo vecpat několik vojáků; mohls je pak stále posílat sem a tam přímo skrze nepřátelskou obranu, která po nich ani nevystřelila *1* Pamatuju si doteď na to překvapení a nadšení, když jsme tohle vlastními silami jako děcka objevili.
  • no ale pribeh je v sportovej hre ako starcraft az na druhom mieste..viem ze to niektori nedokazu prekusnut, ale starcraft je kategoria esport a to znamena, ze hra sa kupuje kvoli battlenetu a jeho moznostiam(ci uz MP, alebo editor) nie kvoli nejakemu pribehu, ktory ani nie je podstatny na to aby si clovek uzil stovky hodin na battlenete...ja osobne by som si cely tento pribeh racej pozrel v celovecernom animovanom filme, gamplay starcraftu si clovek nemoze uzit v SP s umelou inteligenciou....kto hraje counter strike s botmi alebo dotu? starcraft prekonal urcitu kategoriu, ktora pre CC bola nedosiahnutelna...zial *3*
  • hrál jsem z RTS Warcraft 1, 2, a 3 SC1 a 2, Dune2, Red Alert 1 a 2, Tiberan Sun, Dune 2000, Emperor: Battle for Dune, C&C Generals, C&C3, RA3, Dark Reign 1 a 2, Total Annihilation, KKND 1 a 2, Battlezone 2, Myth, Husita, Mutarium, Act of War, Original War, War of the Worlds, Age of Empires 1, 2 a 3, Age of Mythology, Homeworld 1 a 2, Black and White 2, první Srongholdy, Battle for Middle Earth 2, k většině i datadisky.. no, určitě sem na něco zapomněl *4*
  • Farmivlle není RTS *3*
  • http://blog.obelisk.ro/2010/09/resolution-fix-for-red-alert-2-yuris.html

    Tohle používám, když hrajeme s kamarádama LANku. Odstraňuje to nutnost používat IPX protokol a umožňuje velký rozlišení.
  • Inquisitor
    Klasika, už jenom ta hudba a vzpomínky se vrací :)
  • Tushan
    pokud ai v poslední misi datadisku na sc 2 nedokáže použít sken proti invi jednotkam tak to je muj osobní dojem ? *8* na normalní obtížnost je hra hrozně jednoduchá a krátká na težší zase ai podvádí (stejně jako ve war3) protože blizny se na ai opět vys.... to je taky muj dojem ? nebo realita ? jakto že v sc/bw zvladala ai locknout celou tvoji armadu ghostama a tady nereaguje ani na invi jednotky skenem přitom v sc/bw to opět uměla *7* všechno sou to jen moje dojmy co

    a kolik si jich hrál prosimtě ? sc2 a farmvile ne *1*
  • špatně, AI je lepší než v jedničce, mise jsou nejzábavnější ze všech RTS co jsem kdy hrál, co máš dál?
  • néjaký argument třeba? zatím tu vyjmenováváš jen nějaké svoje pomýlené osobní dojmy
  • ne!
  • já ho o to už taky žádal, zatím jediný důvod co uvedl je příběh a to je čistě subjektivní záležitost, což velice rychle zjistí když se podívá na recenze filmů třeba na csfd nebo imbd, jednomu se může příběh líbit a druhému hnusit, jinak si myslím že žádný další argument ani nemá, ale rád se nechám překvapit
  • Tushan
    co víc bys chtěl ? blbá ai trapnej přiběh nudné mise je na jednu hru dost nemyslíš ? *7*
  • a dál?
  • Pokud to spustíš pod Win98 a AGP kartou , lagy se nekonají . Kvůli těmhle hrám jsem si postavil slabší komp a všechno jede parádně *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit