Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Uvidíme hodně povyku vyvolal Cyberpunk 2077 a tradičně neurčitý Death Stranding s poněkud turistickým obsahem  , který by mne tedy ve hře rozhodně dlouho nebavil ...

    Zbytek tak nějak vyšuměl a ani nevzbudil nějaký větší zájem ....

    • Bobrkola
      Nechci odkazovat na konkurenci, ale kluci z Vortexu viděli hranou ukázku a přes 30 minut o tom na svém kanálu pěli jen chválu ;).
      • exmaxx
        Jojo, to video Vortexu taky doporucuju zkouknout. Stacilo Zdenka jen chvili poslouchat a clovek by si to nejradsi zahral hned ted. 😉
  • Jez3vec
    Nevím jestli má smysl hodnotit rendery a ne skutečné trailery z ingame záznamu. Jako je paráda, že oznámili BGE 2, ale proč bych to měl hodnotit, když neukázali ani sekundu ze hry.
    • Carnage666
      Něco rozpracovanýho tam vidět bylo, lítání a pak trochu souboj ale jen nějaký tech demo takže vlastně skoro to stejný co už se ukazovalo. Ono celkově tahle E3 bylo docela dost nepřekvapivá.
  • Video ke cyberpunk bylo spíš průměrné, oznámení super ale pak trailer samotnej nic moc.
    • exmaxx
      Jo, teaser kdysi navnadil vic. Ale zkus si najit video kluku z Vortexu, kteri videli demo. Je to (pry) pecka.😉
  • kkING
    Za me to byl Last of US trailer/gameplay v te kombinaci ve ktere jsem ho videl ja. Jednicku jsem nehral o hre skoro nic nevim a mel jsem ji zaskatulkovanou jako dalsi hloupost ala Uncharted kde skoro nehraju a 3x zmacknu tlacitko behem filmecku😇
    • Majkl
      Samotná náplň misí v prvním TLOU občas připomínat Uncharted může, jako u mise kde přebíháš ulici a vyhýbáš se neviditelnýmu nezničitelnýmu sniperovi na druhý straně jsem dobře facepalmoval, jasně, stejná mise byla už v prvnim Call of Duty z 2003, taky v Half Life 2, Jedi Outcast, Uncharted a já nevim kde ještě a nesnášel jsem jí v každý z těch her, zbytek je více méně standartní stealth. Omáčka okolo je ale u TLOU na jiné úrovni, hudba, animačky,  to Naughty D vždycky uměli
    • Jack1947
      Doporučuji si zahrát i první díl divil by ses že to není jen "blbost ala uncharted kde skoro nehraju a 3x zmacknu tkacitko behem filmecku😇"
  • Jack1947
    Co nejhorší videa/hry nikdo nic ? a co tohle 🤮https://www.youtube.com/watch?v=74jviPFQ66U starší videa ale sztejně hnus https://www.youtube.com/watch?v=a7Yx_LObG0A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit