Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pichpe

    Jednoznačně nikdy nepřekonaná Ski or Die! Tahle hra být měla mít remake ;-)

  • Jednoznačně Death Stranding. Tam se šlo močí podepsat do sněhu

  • rothor

    Za mě nejlepší Zima v The Long Dark.

  • Assassin's Creed 3 byl pro mě mega zážitek, poprvé jsem viděl nějakou lepší fyziku sněhu, když tím Connor probíhal, tak to dělalo stopy, a ten hlubokáč byl fakt perfektní, ještě jak se tím tak přikrčeně brodil ;) 

    A skvělou atmošku má zima v Life is Feudal - nebo spíš měla, než to umřelo :D jedna z nejlepších her ever, nechápu ty devs co tomu dělali za zvěrstva.

    • nightborne

      Jo, o tom už jsme se bavili, žejo? A ano, taky se přes to pořád neumím přenést. LiF mi chybí. Ach jo =D.

      • jojo vzpomínám si :) ono nic moc podobnýho není..což je paradox protože survival je tak strašně proflálej žánr, že to jen víc ukazuje na to jak byl LiF super, a o to víc nechápu že to mohli takhle hrozně zabít, protože to mělo jméno, značku, komunitu... to se dalo hrát furt.

  • Mna napada The Thing a Cryostasis

  • Inquisitor

    Max Payne

    • Souhlasím s tebou. Jak si to napsal, tak jsem se rozpomněl a na moment pocítil husí kůži. Paradoxně je to snad 20 let...

      • Inquisitor

        Zahrál jsem si znovu před pár lety a ten feeling je tam pořád:)

  • Pro milovníky zimy a pixelartu bych doporučil Heroin's Quest

    • nightborne

      Bacha na to, heroin a heroine jsou zásadně odlišný slova =D.

      Ale hele, neznal jsem a vypadá to fajn. Trochu mi to připomíná hry ze série quest for glory, alespoň od pohledu =).

      • Ups :-)

        Však je to doslova pocta sérii Quest for Glory. Možná to není tak dobré jako originál (ten jsem nehrál), ale až na pár nepříjemných záseků jsem se bavil a vizuál je perfektní. Jo a dabing má kolísavou kvalitu, občas je třeba přivřít uši.

  • Jester

    Nemůžu si nevzpomenout na SSX3. Remakem nebo pokračováním bych vůbec nepohrdnul. Minimálně optikou třináctiletýho já to bylo prostě nejlepší 😀 Dost by mě zajímalo, jak bych to vnímal dneska a jestli by to pořád bylo tak boží.

    • Z nostalgie jsem to zkoušel nedávno přes emulátor a bylo to super. Soundtrack je nezapomenutelnej. Grafika nic moc, ale v emulátoru jde aspoň nastavit výrazně vyšší rozlišení než na PS2.

  • wakorejsek

    Za mě jsou nejlepší zimní radovánky v The Division.👌 Zoufalá snaha nezmrznout v nejlepší sněhové vánici v herní historii v rámci survival módu se nedá zapomenout.💖

    • nightborne

      Že bychom založili podkategorii "nejlepší vánice"? Tam bych teda osobně nominoval extreme ledový planety v No Man's Sky a bouře v Lost Planet. A možná úvod RDR2.

      • JohnyTheZik

        S uvodem RDR2 rozhodne souhlasim!

  • vonTossis

    The Long Dark

    • nightborne

      Ten zmiňuju =)). Ale k sousloví "zimní radovánky" se mi tenhle typ zážitku zrovna dvakrát nehodí =D.

      • A Frostpunk áno? :D

        • nightborne

          Touché =D.

          Frostpunk mi přišla jako svatokrádež nezmínit, ale ano, moc zimní radosti to taky neni =D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit