Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejkvalitnejsi serii, ale nadale zustava Rainbow Six. *2*
    • Mně se hodně líbí i série Anno, ale hlavně - kde je moje srdcovka, série Might and Magic?
      • Tvoje srdcovka toho má pramálo společného s Ubisoftem. Nejhorší díly vyšly až když to Ubisoft koupil a zmrvil...
        • Tak Heroes VI se mi líbí a stejně tak MaM X.
    • A Ghost Recon.
      • A původní trilogie Prince of Persia, hlavně teda Warrior Within *14*
  • The requested URL /byznys/nejprodavanejsi-serii-ubisoftu-je-assassin-s-creed-237267 was not found on this server.

    Do diskuze se dostanu
  • Taky aby ne, když vycházejí dvě hry za rok, ale respekt, že prodali tolik naprosto stejných her jen v jiných kulisách.
    • martin.mares.984
      Stejne jako v 90. letech klasicke "doomovky" anebo "krokovaci" dungeony (za vsechny priklad serie Might and Magic... 10 dilu).Kazdy rok vychazelo vice jak 2 hry (FPS nebo dungeony) -shodna hratelnost, minimalni pokrok v grafice, akorat jine kulisy... a lidi to hrali,kupovali jako na bezicim pase.... rozdil je oproti serii AC, ze tehdy to vydavaly ruzna studia a AC jen Ubi. Ubisoft akorat dokazal s AC podchytit vcas zajem trhu o konretni zanr a zabranit tak rozmelneni kupni sily, protoze ma narozdil od studii v 90. letech dostatek financi kazdy rok vytvaret dalsi dil. Kdyby to tehdy mel Id Software/Raven, tak by Dooma/Heretica delal taky kazdy rok...
      • Pokud si myslíš, že vlastně všechny FPS a dungeony v 90. letech byly stejné, tak to je pěkná hloupost. Ve skutečnosti ty hry moc neznáš, co?
        A nevím, o co se snažíš tou spekulací, že jiní by dělali totéž, kdyby měli stejné finance. Tehdy se nedělaly hry "pro všechny", pro mainstream, pro co největší zisk, tak si nevymýšlej. A i kdyby, tak by je hráči kritizovali stejně jako Ubi. A co jako? Máš potřebu spekulativně plivat na jiné jen proto, že někdo nadává na tvorbu Ubi?
        • Hry jako Rise of Triad, Gloom, Heretic, Hexen a Blood byly skoro stejné, proto se jim říká někdy Doom clony. Originální dungeon byl jen Dungeon Master, ostatní ho jen napodobovaly s nepatrnými změnami. Hratelnost zůstávala skoro stejná. Carmack si jistě své Ferrari koupil za lásku hráčů a ne za peníze od hráčů. Každému jde o zisk!
        • jn, predtim se delaly hry pro lasku k hracum *1*
    • yenda1
      Variace na totéž téma = nejprodávanější hry jsou dá se říct všechny takový - Mario, Zelda, Diablo, CoD, Sims atd. atd. atd.
      • Já ti to řeknu takhle: "I Fifa má více změn v hratelnosti než tenhle kýč".
        • yenda1
          však já to nijak neomlouvám. Ale co naděláš, když to baví.
  • A ja som si cely cas myslel ze The Expendables 2 VIDEOGAME.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit