Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to přijde jako dobrý krok, s tim že bych zavedl to zpětný vydávání klíčových karet a později i více formátů s primárním Standardem. Prostě bych se nechal inspirovat Magic The Gathering. Systém jim funguje a člověk si může zahrát turnaj od Vintage (Wild) po Standard. Pokud je dost hráčů, tak by v tom přeci neměl být problém. A karetní hry budou vždy částečně P2W, dokud si karty člověk musí kupovat.
    • na tomhle se mi prave libili ze to neni jak MTG. Neni nic horsiho nez ze prestanou platit starsi karty to je proste HNUSARNA jen pro dojeni PENEZ
      • Stejně tak naopak v MTG ti všechny karty neodejdou a plno z nich je recopy v nové edici. To tu nebudeš mít a tady ti odejdou všechny. Aspoň zatim
      • jenže pokud hraješ MTG nebo jsi ho hrál, tak víš, že ve Vintage (neboli, kde se může hrát většina karet) se hry ukončujou v prvních 3 kolech nebo i dřív. To bys v Hearthstone vážně nechtěl.
  • Grand
    Zacinam hrat se zakladnima kartama. Hraju ranked, mirne postupuju nahoru a najednou jsou proti mne lidi s balikama plnych legendarek. Koncim
    • Co si jako ku*wa myslis? Hrajes triple-A MP hru zadarmo. Do hry si neinvestoval nic ani cas ani $$$ a co tedy cekas? Ze potkas lidi co to hrajou od bety a porazis je? No obcas se ti to i muze povest ale kdyby to melo byt pravidlem tak je ta hra sakra spatna. A prave protoze ze neni tak logicky musis prohravat.
    • Hraju ranked od zacatku, nasbiral jsem spostu karet a mohu si postavit takrka jakykoliv balicek do hry jsem investoval spousty casu(nebo penez) a najednou proti mne nekdo kdo to hraje tejden a ma stejne karty jako ja.... KONCIM *3* jako ja nechapu proc nekdo u jakekoliv online MP hry ocekava, ze kdyz zacne hrat proti lidem co ji hrajou roky tak se jim svou vybavou MUSI HNED VYROVNAT????
      • Vyrovnat by se nemusel. Pokud to hraješ dlouho, máš spoustu zkušeností a jsi schopnější balík postavit funkčně. Tím pádem budeš mít vždy navrch. Já hraju asi 3 měsíce a ne nijak aktivně. Baví mi to. Hrál jsem MTG, takže tohle jde tak nějak samo. Ale někam se dostat a něco uhrát je fakt oser. Balíky plný legendárek nebo neustále dokola hrát proti těm samejm balíkům je taky otrava. Ze standardu mám radost. Nedal jsem do hry ani korunu a vše si vyhrál za goldy a koupil si celé první dobrodružství - za goldy. Přijdu tedy jen o čas, strávený u hry - ale bavil jsem se u toho. V rankedu prostě nemám nad level 18 šanci.
        • Já to hraju sporadicky, ale hodně záleží v jakém čase to člověk hraje. Většinou jsou plně vybavení šílenci už na 20 ranku. Zkusím tři a pokud pořád nabušenci tak to vypnu, jelikož šance je velmi malá, protože 10 legendárek se prostě nezbavím, ale pak je den a hodina kdy vyletím k 10 lvl. *1* Nekoupil jsem nic jen mám většinu Naxx, který mi bude k prdu a soustředil jsem se na mech decky, které mi budou k prdu, protože pujdou použít zase jen proti totálně nabušeným deckům. *1* Stalo se mi to stejné, jako u M&M duels of champion a to že vyřadili zrovna ty karty co mám. *1*
          Jinak to byla zábava, až poslední měsíce se nedalo ani na ranku 20.
          Nezaplatil jsem nic a většinou jsem se dobře bavil, takže poklona Blizzardu.
          • Tvá poslední věta by měla být vyryta přinejmenším do zlata v lepším případě žhavým drátem do všech ubrekánků na zdejších i jiných fórech.

            "Nezaplatil jsem nic a většinou jsem se dobře bavil, takže poklona Blizzardu."
    • Postav si balik, kde neni potreba legandarky... je jich pomerne dost. Face hunter, Flamewaker mage... s tím se dá hrát slušně.

      tenkrát býval i grimm patron warrior... myslím že jediný důvod proč to Blizz nerfnul bylo, že to byl balík schony dostat se do legend a přitom byl nesmírně levný, takže ho mohl hrát prakticky kdokoliv... to však neznamenám že to byl na hraní lehký balík *1*
  • Už jsem to psal po fight clubem, ale když už to má samostatný článek tak i zde:

    No mě teda přijde, že to Aleš prezentoval dost zaujatě. Vždyť můžeš hrát pořád Wild, což je v podstatě současný stav HS (dá se tam rankovat, levelovat dělat questy) a pak standart kde tedy budou chybět některá rozšíření, ale funkčnost bude stejná. Nějak v tom nevidím žádný problém. Pravda je v tom, že nový hráči budou mít ve standartu větší šanci, jelikož nebudou muset mít tolik karet. Toť vše.
    • ales.smutny
      Ahoj, problém vidím v tom, že Wild bude prakticky "nemoderovaný," tedy, že vývojáře nebudou trápit nově vzniklá komba/ exploity, které postupem času, jak budou přibývat nové a nové edice, prostě vzniknou. Sami říkají, že Wild bude "crazy place" a soustředí se na metagame Standardu.

      To pak jde zábava do háje, protože sice člověk má k ruce všechny karty, ale budou dominovat power buildy, vedle kterých bude Secret Paladin nebo Grim Patron vypadat jako přátelský deck ze sousedství :)
      • You know that Wild mode will not have balance patchs, right? cuz it WACKY WILD!
        Quote Blizzard:
        We will monitor the balance of both Standard and Wild formats once they arrive. We want players to choose the format(s) that fit how they want to play the game and will continue to ensure that all modes of play are an enjoyable experience. (Source)

        Takže tak...
      • To sice ano, ale jak i sám v článku píšeš, e-sport a progameři se budou primárně zaměřovat na standart( Což je dobře protože turnaje sleduju rád a teď se to bude aspoň trošku měnit) z čehož vyplývá že decky které budou na netu budou taky primárně na standart a na wildu bude daleko težší něco vymyslet, jelikož to nebudou čité kopírky a nebude jich moc.

        PS.: Grimm patron warr byl super :D
      • Podle mě se o to nezajímali ani do teď, když jsou schopni vydat karty jako Dr.Boom, Grim Patron a hlavně Emperor Thaurissan. Karta, která defakto umožňuje všechny komba a která by dle mě neměla existovat...
  • Nevím jestli jsem to dobře pochopil když jsi ted pořídím karty a Naxx který zrušeji zůstanou my pouze v tom režimu Wild nebo je budu mít i ve Standardu???? Jestli ne tak na Standard režim s..ru *8*
    • Standard bude bez naxx, wild s naxx. Je to jenom o tom co se s balíčkem rozhodnete jít hrát...
  • kazdej tu rika, jak to rejzuje prachy, jak je to p2w a ze ted to bude moc easy. blbost. nemusite do hry investovat ani korunu. jakoukoliv kartu muzete ziskat pouze hranim. craft ci kupovani decku za ingame, pripadne kupovani adventures za ingame. hratelny decky, ktery sou schopny vyhravat udelate i s common/rare kartama, ktery ucraftit je opravdu levny. pokud si verite tak chodite areny a tam muzete krasne farmit ingame menu atd (tzn. pokud jste dobri tak si sezenete jakoukoliv kartu relativne rychle). jedina nevyhoda standard modelu je, ze lidi co do toho investovali penize/cas prijdou o nektery nabuseny karty/komba. a pokud nejsou schopny vyhravat s nima tak si tu ted holt stezujou.
    • Je to jasný odkaz Blizzardu hráčom: nekupujte karty a neinvestujte čas, aj tak o všetko prídete. Paradoxne takto stratia peniaze. Nebola by to prvá chyba čo Blizzard spravil.
      • Jasně, a MTG to tak má taky takovejch let a furt to je jedna z nejpopulárnějších karetních her na světě...
      • nightborne
        Člověče, nechci to tu nějak zvlášť hájit, protože mi to taky přijde trochu proti srsti, ale nemyslíš, že to v Blizzu analyzovali nejspíš velice schopní ekonomové a profíci na trh a marketing, než to vypustili do světa =)?
        • Diablo 3 aukce *2*
        • stejny profici co analyzovali a analyzovali a měnili a měnili Starcraft2 až to úplně pohřbyly a celej MP šel do kopru dnes je leader total rozhašenej bronze to davá proti ex-masterum a taková to byla skvěle vybalancovaná hra ...
          • toto ma fakt rozplakalo rip SC2,rip diablo heartstone next
        • lol
  • tj zase kravina, hraju hs uz asi pet let a stavajici system mi naprosto vyhovuje, holt kdo chce mit legosky a jiny dobry karty musi hrat a ne ze to dostanu takhle relativne izi...ted stejne jako s agro deckem, muzete stejne dobre vyhrat s control deckem, je to ciste o tom co vam prijde za karty. Spis bych ted hru nechal bezet a balancoval ji nez udelal takovyhle rez jen pro to, aby to chvili hrali nejaky hura chvilkovy hraci...legendary rankum zdar *5*
    • Wow 5 let? Tak to si fakt frajer. Ja ho hram sice od release ale u nas to bohuzial bolo v roku 2014 tak ti naozaj zavidim tie roky predtym;D
    • Hraješ HS už pět let? Slušný výkon když je hra venku teprve třetím rokem a to včetně bety *1* *1*
  • Jsem zvedav kdy prijde recyklace karet :D
  • takze ted nenakupovat z posledni edice, ale honem rychle maximum te nejstarsi, protoze pak ty karty budou jen za dust *13* preci jen neni to jen o hrani je to taky sberatelska hra....jedina pozitivni vec na teto zprave jsou nove sloty na balicky, ale za tuhle cenu bych je ozelel *13* *11*
    • Mělo by stačit jedno patro - pokud máš jedno patro, tak pak to vždy můžeš dohrát/dokoupit
      • tak SP to je zaklad to uz snad rok po vydani kazdej ma, ale oni prestanou prodavat i balicky!
  • čiže sa z toho stáva p2w
  • Weee Dr Booom nebude... No uvidíme něco jiného aspoň ( jiného Booma).

    Rogue bych nezatracoval. Spousta hráčů se s prvním rozšířením rychle adaptuje... Survive, adapt, win! *16*
    • Tady to snad nikdo nečetl... původní formát, nyní označovaný jako "Wild" zůstane...
      • Ano ale nebudeš DR Booma podkávat ve standardu... Prostě bude k ničemu - Wild bude nehrartelný po pár vydáních

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit