Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vím tak studio se jmenuje NetherRealm a ne EtherRealm :) ... ale abych jen nerejpal tak musím říct že se moc těším ! Jedničku jsem hrál s kámošema nespočetně hodin...tak dvojku určitě uvítám ! Harley Quinn 4eva ! *14*
  • Může mi někdo říct, co je to za postavu s tím klackem? A proč má superman/flash/supegirl jakýsi brnění?..co to je za novinky? :))
    • Jazz
      Kla...Klackem? *13*
      Myslíš Aquamana s trojzubcem?
  • Snad bude lepší optimalizace.

    Toto byla první bojovka co jsem hrál po hodně dlouhé době a nabančit Supermanovi mi dalo dost zabrat i na nic moc obtížnost. Říkal jsem si, že jsem buď starý nebo je to nejtežší bojovka co znám. A nějaký měsíc potom jsem si koupil King of fighters ...
    • tak to nechápu, mě přišla jako jedna z nejlehčích bojovek co jsem hrál, ultra komba jednim tlačítkem, zbytek pohybů fakt jednoduchej na vyvolání, navíc u všech postav dost podobný, když to srovnám se SF IV, Virtua Fighter nebo Tekken, přijde mi to jako procházka růžovou zahradou
      • Stačí číst a možná ti to dojde : "Toto byla první bojovka co jsem hrál po hodně dlouhé době" a tím myslím, že jsem poslední hrál ten první 3D Mortal Kombat. *1*

        Jinak proti KoF je to sranda stejně jako to co jsi jmenoval.
  • Přijde host do baru v nejvyšším patře mrakodrapu. Vypadá to tam slušně, tak si přisedne k pultu, objedná si a dá se do řeči s chlapíkem vedle.”Jsem tu poprvé, stojí to tu za to?””Jo, já jsem tu furt. Je to tu vážne mimořádný místo.””V čem?””Vidíš tamhleto okno? To třetí zleva?
    Vítr tu naráží na stěnu budovy tak zvláštním způsobem, že když vyskočíš
    ven, uletíš jenom pár metrů a hodí tě to zpátky.””Ale to přece nejde.”Chlapík se místo odpovědi zvedne, otevře okno a vyskočí. A opravdu – uletí sotva deset metrů, zastaví se ve vzduchu a proletí oknem zpátky dovnitř.”Je to sranda, měl bys to taky zkusit,” řekne a vrátí se k baru.Host zaváhá a pak proskočí otevřeným oknem. Deset metrů, dvacet,
    třicet, padesát… a plác, rozmázne se o chodník.Barman se nakloní k chlápkovi a utrousí: “Poslyš, Supermane, ty, když se napiješ, seš vážně pěkná k*rva!”
    • VergiliusGrey
      Starej, ale dobrej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit