Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    hmmmm původní trilogie měla naprosto fantastický singleplayer, ale gears 4 mě teda zrovna moc nechytlo... jako bylo to ok, ale nové mlaďožské generické postavy nuda, noví nepřátelé meh a celkově prostě žádná sláva... gears 5 asi na xbox koupím, ale až po čase ve slevě. kampaň je prý mnohem lepší jak v gears 4, ale na rovinu říkám, že z nových postav mě nebaví ani jedna

    • Spades

      Právě jsem projel singl a jakože je o dost lepší jak 4, ale teda ta interakce furt drhne.

      Z gameplay hlediska ale o dost lepší, hlavně ty "RPG" prvky s tím robotem a ten "open world".

    • Sierra117

      tak prubni ten gamepass za 2 dolary ne ? Nemusíš čekat na slevu. Jinak souhlas. Ta mladá parta a jejich interakce ve 4ce neměla vůbec žádnou chemii. Uvidíme co tady.

      • TheGGG

        jestli si to koupím, tak chci mít doma krabičku a mít to na xbox... no MP mě nezajímá a SP je tak na 10hodin, takže skoro 2k za to je moc... počkám až to slevní, nikam mě to neuteče

        • Sierra117

          jo, to já si to na Xbox časem taky koupím, ale ted se mi stejně jako tobě nechtělo dávat 2K :)


    • MalyZeli

      Koupil sem na steamu, a musim rict ze zatim supr.

  • Hidden

    Trailer je to pekny, ale tu unylou cover verzi bych teda skorem nepoznal, staricky original ma podle me vetsi "koule", i kdyz by se tam v puvodni podobe nehodil. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit