Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud jsou to týpci, co dělali poslední dvě HP hry, tedy Deathly Hollows Part 1 a Part 2, tak je jejich rozpuštění jen přínosem.
  • uz aby sla ea do.prdele
  • Radujme se!!!
  • "vydání solidních tří posledních her s tématikou Harryho Pottera" ....solidni??? Nic horsiho jsem za posledni roky nehral, takhle to zprasit to snad ani nejde.. Kdo dohral Deathly Hallows ma u me fakt respekt, protoze to se proste nedalo... Zaplat panbuh ze se rozpadli!.. a tem co tam delali bych navzdy zakazal pristup k vyvoji her...
    • Souhlas. Málokdy o hře řeknu, že je prostě špatná a myslím to zcela vážně, ale poslední HArry Potteři si to zaslouží... dál mě napadá už jen Rogue Warrior, ten byl taky peklo.
  • Správně je "protežovat", nikoli "protěžovat".
    • Co to placas...
      • V článku už je to opravený...
    • koukejte jak machruje :)
    • Co vznikla stránka http://goo.gl/UVEYR, množí se na českém internetu grammar nazis. A to je dobře *5*
      • Mě nepřestává udivovat, proč si tito lidé ubírají čas ze svého života psaním takhle zbytečných komentářů (myslím ten první). Buď doufají v to, že gramaticky poučí běžného uživatele internetu ( *1* ) anebo prudí a ještě si u toho přijdou zajímaví. Chápu, že člověk opraví někoho, kdo píše jako prase, ale tohle je už fakt spíš trolling *4*
        • Obvykle nejsem grammar nazi, ale rozšířený používání nesmyslů jako "protěžovat" mě dost rozčiluje...
    • smejki
      pouze historicky
    • Výborne. Ľudia sú vždy strašne radi, keď ich niekto opravuje *3*
      • náhodou, zase jsem chytřejší, díky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit