Přejít na výpis diskuzí

NeoRetro – hrajeme Dragon Age: Origins

15.8.2019 14:40
Redakce Games.cz   7 příspěvků

Naši rubriku NeoRetro jsme vykopli prvním Mass Effectem a druhá novodobá klasika od BioWare na sebe nemohla nechat dlouho čekat. Dnes se proto podíváme na Dragon Age: Origins nebo, chcete-li, Prameny. Království Ferelden totiž ohrožuje Nákaza, kterou mohou porazit jedině Šedí strážci. A těch je málo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Já to teda hrál než sem mohl vyjít z hradu, asi mě unudily ty rozhovory na začátku, nejdál sem se doherál ve Skyrimu až k té jeskni kde byla zábrana pak skončil.

• triptich

čo si pamätám, pri prvom hraní som z hry nebol zrovna unesený. asi preto, že som ju prirovnával k BG, či neverwinter. s odstupom času a po opätovnom zahraní ostali len pozitívne spomienky. v mojom rebríčku sa radí medzi to najlepšie, čo som v danom žánri hral.

a ako píše Lukyz, soundtrack je skvelý sám o sebe.

• ja_nic_nevim

Bioware v dobách her dle pravidel AD&D:

Baldurs Gate (I/II), Nevew winter nights = zážitek jako z pravého vývaru, nad kterým strávíte 2-3 hodinky

Dragon Age Origin = polívka z pytlíku

• Derp_1337

Jak už bylo zmíněno mnohokrát. Ještě nikdy se neobjevila hra/film/hudba , která by se líbila úplně každému. Takže tobě se to třeba nemusí moc líbit, ale většina hráčské populace může být spokojena.

Já osobně jsem byl s DA:O velmi spokojen. Ta hra přišla po dlouhé době bez pořádného RPG, takže je ještě potřeba přičíst nějaké bonusové plus navíc.

PS: A když už chceš jmenovat nějakou hru, tak ji aspoň napiš správně: Neverwinter Nights 😛

• triptich

možno "polívka z pytlíku", ale celkom zasýtila. kľudne viac takých :)

• tuco

Těžko něco srovnávat s BG, nicméně Prameny po dlouhém půstu uhasily alespoň žízeň. Po nich už to šlo z kopce. 

• Lukyz

Já tuhle polívku z pytlíku zbožňuju, hlavně ten soundtrack 🤗

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit