Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Netflix se s tím nemaže. Doporučuji film Bird Box, dobrý psycho :D A serial DC Titans - lepší, než Avengers :D

    • danny_the_hound

      DC Titans ale nie sú od Netflixu, ale (paradoxne) od DC Universe, čo je defakto konkurencia Netflixu. Sám Netflix na ne iba kúpil práva. Mimochodom, hromadu vecí, ktorú Netflix uvádza pod značkou Netflix Originals, v skutočnosti nevytvoril on, ale sa na nej buď iba finančne podieľal (kopa seriálov/filmov od BBC), alebo dokonca ani to nie a iba na poslednú chvíľu odkúpil práva (Serkisov Mowgli napríklad).

    • BoB.2

      DC Titans - lepší, než Avengers- sis trochu zapřeháněl.😉

      • Ilusiveman

        Subjektivně, je to víc "real" a né jen hromada barviček, to mě osobně dostalo v tomto momentě, nenasycenosti této formy, Ano, bylo to lepší, ale něco jinýho. S dětma bych na to nekoukal.

        jde o srovnání jednoho, neokoukanýho počinu v nižší lize DC, primárně první Robin a nějakej spol., DC fakt moc neznám, kromě postav z hlavních filmů :) Pokud nejsi v míře přístupnej gore, tak to asi taky nebude tvůj šálek kávy.

        Z určitého pohledu, jsem přeháněl, avengers ma jak kvantitu, tak i určitou kvalitu, tohle byl menší osamocenej počin, ale ani vizuálně nebyl špatnej. :) Postava Hawka, byl super herec 😎

        • TheGGG

          polovina postav v dc titans vypadá jak mizerný cosplayeři... starfire wtf

          • Ilusiveman

            Jo, vypadá, jako coura, ale nějak mi ta herečka začla bejt blízká i s tou postavou. Navíc tak trochu badass, viz https://www.youtube.com/watch?v=oPQd9S7DuSc

            Ano, vypaří kůlku plamenem.

          • nightborne

            Jop, a přesně proto sem taky čekal strašnou blitku. Ty kostýmy sou vážně děsivej kentus a trailer tomu fakt nepřidal. A přesně proto mě pak překvapilo, že to je docela koukatelný.

            • TheGGG

              tak to budu muset zkusit... pokud je to alespoň tak dobrý jako gotham...?

              • MalyZeli

                Reakce na příspěvek:

                Titani sou dobri, ale na Gotham to nema.

    • nightborne

      Mhm, Titans jsou překvapivě docela koukatelní. Až mě to zaskočilo. I když to možná bude tím, že jsem čekal naprostou esenci odpadu, a nakonec to vcelku jde =).

      • Ilusiveman

        Tyhle dva zmínění fakt psycho :) BBox jsem spustil trochu z úšklebku a ze zvědavosti po souvislosti, s množštví memů na Fb.

        Titans se daj v pohodě dokoukat no :) Až bych i neodmítl 2. serii :)


  • TheGGG

    netflix... to zas bude žumpa

    • MalyZeli

      Netflix ma radu skvelych originalnich serialu... kez by neexistoval disney a ostatni monstra a nechali netlix delat serialy, protoze to umi. Pokud je tohle pravda, tak se uz velmi tesim na RE.

      • TheGGG

        pár ucházejících seriálů a pak taky obrovskou kopu odpadů a průměrů... a i ty kvalitní seroše většinou jsou kvalitní jen v první sérii....

    • Ilusiveman

      Díky, že jsi se ukázal.

  • Carnage666

    Věřim že všechno bude lepší než ten filmovej průjem kde když už se rozhodli zakomponovat postavy z her tak je totálně podělali. Ale zase stejná společnost bude dělat i na seriálu tak nevim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit