Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hudba pěkná, uším ladící a atmosférická. Otázkou však zůstává, jaká bude ve skutečnosti celá hra. Když slyším Capcom, probouzí se ve mě poměrně silná skepse. Mno, nechejme se překvapit a snad to nebude stejný propadák, jako třeba Syndicate.
    • První video ze hry se mi hodně líbilo, ale teď jsem se víc než na hudbu soustředil na záběry ze hry a opravdu to vypadá podle několika prostřihů, kde je vidět gameplay, na bojovku :-( Uvidíme, co z toho ve finále vyleze.
    • od Capcom nic dobrého nečekám, ti když dělají něco na PC, tak to stojí za sterou bačkoru vždy. Ty jejich konzolové porty si mohou strčit někam...
      • Nové DmC? Supr hra, výbornej port...
    • já jsem zklamán už dopředu od okamžiku prohlášení jaká to bude z velké části bojovka, takže nic pro mě *13*
  • Corvus
    Technická: proč spousta youtube videí na webu Games.cz nelze rozklikávat do celé obrazovky? Viz i například právě video u tohoto článku...
    • Lepší je se neptat a rovnou si to rozkliknout na YT stránku. Tady ti redakce stejně neodpoví, a kdyby jo, tak s tim pak stejně hov_o udělaj. Taky jsem měl mírný nutkání se zeptat, ale opravdu je rychlejší si to přepnout, než zbytečně čekat na odpověď /opravu/, která stejně nikdy nepřijde.
  • Robotron3
    To zní dost přehudbovaně, jako takový ty starý filmy ze sedumdesátejch let. Ale může to bejt právě tim zajímavý.
  • Super , co mi to jen připomíná . Mass Effects ? . Všechno okolo bylo geniální hudba, příběh, charaktery .... jen ta hra samotná stála v druhém a třetím díle za starou bačkoru . Capcom se se svým futurefighterem a dvoutlačítkovými makro komby zrovna nestrefuje do toho nad čím bych chtěl kdy strávit pár hodin ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit