Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dost dobře, pokud využijou potenciálu hry, bude to skvělé. Jen mě mrzí že to asi nebude na pc :-(
  • Ano a po 5 minutách by se herní postava zasekla s hláškou "už nemužu" :D
  • taky by mě zajímalo
  • já chci aby hrdinové vypadali jako já :-) chlap s pupkem, fousama atp. tihle nabušení hrdinové už mi lezou krkem. Nejraději hraju za ženské, aspoň se je na co koukat.
  • vidim jedno pozitivum tejto hry.....vdaka nej sa k nam dostala ukazka noveho albumu od Megadeth :) po tomto sa neviem toho albumu dockat :) a hra mi je ukradnuta, nevyzera to na bohvieco....
  • Coze... teda coze?? WOW! Co to je? ... uz se mi dlouho nestalo ze bych na konci traileru zustal nechapajicne cumet do obrazovky s otevrenou pusou. Jsem hodne zvedavy.
  • Dokud ho někdo nestřelí tam, kde nedorůstá *1*
  • V cem?
  • Tak jestli tohle nepohrbi nejakym epic failem v dizajnu, nebo ovladani, tak to muze byt slusna taskarice... :-))))
  • hohoho to vypada pekne sla mi husi kuze po zadech :)
  • mě to připomíná cestu Gutse z Bersekra
  • Připomíná mi to Planescape Torment (i tou společnicí). Tedy kromě dorůstání těla a věcí. *1*
  • Není základ někde v Highlanderovi?
  • dost vtipnej napad. libi se mi to
  • Mě se to docela (po stránce nápadu) líbí.
    Vím, že je to otázka hratelnosti, ale říkám si, že když se regeneruje, jakto že se regeneruje i vybavení a oblečení...? *1*
  • Odulin
    Tak z mýho pohledu to vypadá správně ujetě:) Výsledek sice jistej není, ale kdo ví, třeba se to bude hrát opravdu sqele. Začátkem minulýho roku mě takhle neskonale překvapila Bayonetta, na kterou už nedám dopustit..btw. pevně doufám v 2. díl.
  • oin.odin
    hmmm po tom čo som dočítal článok Mr. Dana V o tom ako je znechutení z ... tak mam chuť si prečítať jeho siahodlhý komentár k tejto hra ...
  • oin.odin
    nooooo ak to bude zábave ... tak si to rozhodne nenechám uisť ... vyzerá na takí ten prijemne uchýlení humor ktorí mam tak rad ... necháme sa prekvapiť
  • Nemohu říct nic víc než jen....HUSTY TRAILER :-) se zapadajícím Songem
    Hra nevim XD
  • me se to hodne libi jen aby ste ale nebyli vlastne uplne nesmrtelnej a snad to vyjde i na PC :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit