Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj přemýšlím o koupi nového nintenda, stojí za to? chtěl bych ho vyměnit za playstation
    • To záleží no, já mám doma nové Nintendo 3DS Monster Hunter 4, a jsem naprosto spokojen :-)
      • Máte tohle? https://www.herni-svet.cz/new-nintendo-3ds-xl-monster-hunter-4-edition-3ds
        taky jsem ho kupoval :-)
        • Jůůůů našla jsem tam hry, které jsem myslela, že už se neprodávají super :-) už mám v košíku :)
  • 3DS je super ,ale ty hry lehce omrzí a hrát s 3D je nanic, když hraju tak 3déčko vypínám! Že začátku bych hodnotil ***** hvězd, teď když už skoro všechny mám u konce tak ***
  • Skvělá konzole, taky se chystám ze stávajícího 3ds xl sáhnout po novém 3dsku. Jen mě mrzí, že u XL verze nelze měnit kryty :/.
  • vlastnim new 3ds xl paradni vecicka.-)
  • Nekoupilo Nintendo Apple, hodně věcí by to vysvětlovalo.
  • solomon.short
    hm, takze zase nevim... mam velke ruce (respektive hodne dlouhe prsty), coz je pri urcitych cinnostech vyhoda, ale ovladani male konzole mezi ne nepatri. A XLko je z leskleho plastu, takze bude klouzat. Asi si budu muset osahat nekde to nove male 3dsko a uvidim, treba ty svoje thiefovske prsty nejak poskladam...
    • Zase takový problém to není, neboj. Navíc můžeš dobře prstit, to není na škodu.
      • solomon.short
        ano, to se radi mezi ty urcite cinnosti, kdy je to vyhoda *3*
        • solomon.short
          akorat tedy nevim co neni takovy problem... leskly plast u xl nebo mensi velikost u normalniho new 3ds?
          • Jestli máš velké ruce, nekupuj si malé 3DS.
            • solomon.short
              Pavel: takze nejlepe si to osahat na vlastni hnaty ;)
              • Reakce na příspěvek:

                Myslím, že jsou dobré obě dvě. Padnutí do ruky bych moc neřešil, obě padnou podobně dobře nebo blbě, záleží má úhlu pohledu. Je to plastový kvádr, žádný ergonomický gamepad, ale já s tím nikdy problém neměl. Nikdo u toho nesedí osm hodin denně, že. I na to rozlišení u XL asi člověk zapomene, když se ponoří do hry.
                Vybral jsem si malou krémovou podle vzhledu, pro mě byla jednoznačně nejhezčí.
                V každé porovnávací recenzi nakonec zaznělo "mně vyhovuje/líbí se víc ta a ta, ale ani s jednou chybu neuděláte" :-)
            • Mám velké ruce, dlouhé prsty a už staré DS bylo OK.
              Dnes jsem si pořídil malé bílé 3DS a sedí úplně v pohodě. A když se podívám na displej, větší bych opravdu nechtěl, to už by byl vzorek sakra vidět.
              Jinak je nádherně matné, až má člověk pocit, že to zanechává prach na rukou :-)
  • Koupil jsem menší bílou verzi. Do nedávna jsem používal původní XL. Novější 3DS je o hodně svižnější a hlavně mi menší verze lépe padne do rukou a konečně můžu pohodlně hrát i venku.
  • up_er
    recenze super...ale zustanu u staryho XLka, protoze ta cena je docela ulet a kvuli jedne, dvema hram se me to davat nechce.
    kazdopadne new 3DS vypada fakt vymazlene
  • Mam 2 ročné 3DS XL už vtedy nebola pribaľovaná nabíjačka a musel som ju dokúpiť.
    Teraz som si kupil nove 3DS ale malé - lepšie sadne do vrecka a obraz je lepší - menej zubaty ako na XL. AJ tie vymeniteľné pláty sa mi páčia a určite mám v pláne kúpiť ten perfektný červený ku Xenoblade chronicles ked vyjde.
  • Ani zadarmo!ps vita forever!Hrozne ps vita preju at se vzpamatuje!Tohle neni spatny,ale na vitu,to nema!Strasne si preji at na vitu,misto indie her,davaji hry z psp!Vsichni rvali,jak chteji nastupce pspcka,a kdyz nastupce vysel,tak se nani kazdej vykaslal!Tak vsem muselo byt jasne,ze to nebude stat 2000kc!
    • Mám vitu a jsem nastvanej. Tezce nevyuzity potencial handheldu, jinak, pokud se nebudeme bavit o hrach tak strci 3ds do kapsy. Bohuzel je to hlavne o hrach..
      • Re: DannyBlue:

        Jestli nemáš rád PlayStation Vita, Nintendo si taky neoblíbíš.
    • Mám aj VItu ale omnoho častejšie hrám na 3DS. V podstate každý handheld ma iný typ hier aj e ťažké ich porovnávať. Persona 3 a 4 na Vite je super. Zelda a Fire Emblem na 3DS tiež.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit