Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak přesně tohle je to, co mi na trhu výrazně chybí. Vždy jsem miloval pořádnou destrukci aut (k do ne? *3* ). Hned posílám lové *1*
  • Pan_Klobouk
    "Stále si nejsem jistý, jestli název Next Car Game pro chystaný nový titul od týmu Bugbear (FlatOut, Rally Trophy, atd.) je skvělý tah, nebo důkaz o nedostatku invence"

    V tomhle pripade to bude spis dukaz o autorove neznalosti ;) Next Car Game je ciste pracovni nazev.
    • sleepless
      Hra se momentálně jmenuje Next Car Game, a tak ji také prodávají a prezentují. K tomu se v článku vyjadřuju. Jestli ji opravdu někdy přejmenují, čemuž sám tedy upřímně nevěřím, tak budiž, ale v této chvíli je to Next Car Game. K tomu je myšlenka v článku vázána :)
      • Pan_Klobouk
        Hele jestli to vazne chceme resit ;) pak si trochu protirecis.

        "název Next Car Game pro chystaný nový titul" vs "Hra se momentálně jmenuje Next Car Game" Nejdriv rikas "hra se tak jmenuje", po namitce uz "zatim tomu tak rikaji" cimz pripoustis a potvrzujes pracovni povahu nazvu.

        Navic hra se zatim neprodava, je ve fazi vyvoje a lze ji tak maximalne predobjednat. A nejak tomu rikat museji. Konecne sami davaji pri prezentaci "Next Car Game" do uvozovek. Coz byla ostatne pointa me reakce, resit zda jde o "skvělý tah, nebo důkaz o nedostatku invence" bylo proto zbytecne.
  • Jack1947
    Hlavne at je to navrat Flatout, tot vse co si muze dobry fanousek prat. Skutecny navrat. *3*
  • Tu drtičku by mohli dát jako minihru, skákání do výšky nebo do dálky už je moc okoukané *1*
  • Kein
    Hra, sice né moc podobná tomuto, ale také s pokročilou fyzikou je Spin Tires. Sice se nejedná o fyziku poškození, ale o fyziku deformace terénu, ale je taky docela našláplá.
    http://www.oovee.co.uk/games/upcoming-games/spin-tires/
    • něco jak když v topicu o nascar začně někdo mluvit o rally, asi taková je podobnost spin tires a flatoutu
      • smejki
        že by spojným bodem byla pokročilá fyzika? Byť každá jiné povahy?
    • jan.pospisil.35
      kde to seženu?
      • Kein
        Hra vyjde za rok. Jinak je k dispozici DEV DEMO nebo normální DEMO. DEV demo má tu výhodu, že jde do něj stahovat modifikace (nové auta apod.) A stáhnout jde na ofiko stránkách co jsem zde postoval.

        Hra jde také podpořit na Kickstarteru (odkaz opět na ofiko stránkách). Pokud se vybere 80 000 liber bude i pohled z kabiny.
        • jan.pospisil.35
          Staženo. Přispěno. Už se těšim.
    • chcelo by to rally simulátor na týchto princípoch a k tomu deštrukčný model z BeamNG drive.
      • Kein
        BeamNG ještě potřebuje hodně, hodně práce. Destrukce je cool, ale fyzika všeho ostatního, včetně řízení auta stojí za vyliž p*del.
    • SpinTires je bomba, kdo by uvěřil, jaká zábava může být sledovat UAZ brodící se bahnem. Technologicky je to fakt hodně našláplé *5*
      • Je to URAL ne UAZ. UAZ je řekněme džíp, tahle nákladní potvora je URAL.
        • Kein
          Ta nákladní potvora je Maz (8x8) a Kraz (6x6). Ural ve hře prozatím není, jen skrze módy. A ano ve hře (demu) je i Uaz, ten Uaz v čem jezdí naše armáda. Ano, ten malý "džíp".
          http://www.youtube.com/watch?v=gucOZVHoUnU#t=90
      • Kein
        nehledě na ingame fičuru na přidávání módů.
    • JJ, mám koupeno a těším se na úpravu vody ;)
  • promitac
    ten masomlejnek ma teda dostal, nato nema ani beamng :D
  • Pokud budou auta tak "křehké" a protivníci stejně šílení jako v předchozích dílech jsem zvědav co udělají s řidičem. Jestli auto bude mít dolů střechu, rozflákanou kapotu, upadlé dveře a řidič bude mít zaříznuté koule v pohodě s úsměvem na tváři na kusu podvozku v 250Km/h tak se opravdu zasměji. *15*
  • Paci sa mi ta reklama na spodu videa "Nezapomente se na cestu poistit"
    Konecne relevantna reklama! Nie ze by som mal uz dost EUUUROPPAAA DVĚ ofc.
    • Speciálně pro tebe ti dám nostalgickou vzpomínku na naší sladkou Evropu 2 aneb capture the flag se slepicí. http://www.youtube.com/watch?v=qKiXUcIYvKw
  • Pusťte si havárky např na liveleak.com, tohle je zcela nepřirozené. *7*
    • S tim souhlasim ale taky kdyby to melo bejt real tak hardwarovy naroky by byli monstrozni ... proto hry jako GT a Forza nemaj destrukcni model protoze na to hardware zatim nema
      • to rozhodne nie je dôvod prečo GT a Forza nemajú deštrukčný model, respektíve ho majú minimálny. Výrobcovia áut jednak nechcú vidieť svoje klenoty roztrieskané na kúsky a dávajú si to do licenčných podmienok a za druhé, autorom hry to vyhovuje, keďže model takého auta je omnoho zložitejší, už to nie je len prázdna plechovka, ale musí byť vymodelované všetko čo je vo vnútri, vrátane motora, tlmičov, rámu atď.
    • Miserius
      Kdyby to mělo byt fakt realisticky, nikdo neprezije ani prvni zavod
  • Jednoduché a pěkné video, které mě natěšilo na hru víc než 10 videí na Assasína nebo třeba COD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit