Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc letuje retez, kdyz ma supersilu (ala nanosuit) tak to muze utrhnout rukama ne?
  • Neviete niekto, kde sa to da stiahnut ako realtime executable?
    • stačí si lehnout do postele, usnout a nechat si zdát *1*
    • *1*
  • Samo ze bych chtel akcniho Blade runnera, kdo ne? :)
  • aky namet decko, vies kolko mame dnes akcii s panakom co skace po strechach a rube po hlave inych panakov .. namatkovo Infamous 2 a Prototype 2 su uz ped dverami.
    • taky dobry *1*
  • rozmazana bitmapa ako pozadie, hra renderuje iba tu ulicu, uplne chybajuce AO /ubohe/, M.Rein povedal, ze je mozne tuto sracku utiahnut bez problemov na JEDNEJ NV580 a ako nam ukazalo Heavy Rain na PS3, iny programotorsky zdatnejsi tim /Santa Monica, ND/ by aj toto ubohe unreal dematko bez vacsich problemov na PS3ke rozbehalo.

    http://www.youtube.com/watch?v=kHsk7WPSDu4
    • AO je zbytečné, když používáš GI
    • to srovnáváš tyhle dvě videa? dyť ta grafika Heavy rain je děsná :D jako z DX8 :D
    • tenhle koment mi celkem pripomina jednoho nejmenovaneho doktora a gerniho guru ze slovenska *1*
      • herniho*
    • tak to je vazne epicke no *1*
  • Core
    Neskutečný...
  • osobne me to jako namet na hru moc nebere.Neprijde mi to nicim zajimave....ohlednu li od graficke stranky
    • Námět vypadá dobře. Mně by třeba přišlo zajímavé, kdyby to bylo naopak a stroje využívali lidi jako levnou pracovní sílu. *1* Nechám se ale překvapit, co nakonec vymyslí.
  • Vypada to trochu jako stare Toy Shop demo od ATI (mozno najit na Youtube), kazdopadne pekne. Pan Libert je zase nejakej provokater, takze ho nebrat v potaz obzvlaste, kdyz toto demo pezelo na 3x nVidia 580. To by si musel postavit farmu o cca 40ti PS3 aby toho dosahnul.
    • jo o 40 :D tak ten byl dobrej
    • áááá ano,děkuji za upřesnění 3x 580GTX grafiky:) já tipnul 570ky no:)
  • Ono to je to sice hezký ale nejsem si jistej kdo z nás by to rozchodil,někde sem četl že to jelo na třech GTX 570 ??? vážně si nejsem jistej jaký číslo to bylo ale rozhodně šlo o high-end grafiku...takže nevím nevím!
    • Vývoj hry trvá třeba 5 let, toho bych se nebál. V té době budou stejně muset s něčím takovým přijít. *1*
      • Určitě máš recht no:)
  • TO: Libert
    Tak o tom silně pochybuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit