Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, jo... Pamatuju se, jak se konzolisti v dobách PS2 smáli PCčkářům, že musí hry instalovat a patchovat.
  • Nikdo o hracich nerozhoduje, rozhoduji sami, voli svou penezenkou.
  • therollycz
    Nechápu a sere mě, že se tady rozhoduje bez hráčů o hráčích. Co se nás takhle zeptat?
  • chrochty, chrocht?
  • Neboji... kdyby se opravdu bali tak nehrajou a neplati :D
  • Konzole sa free-to-play modelu ani nikdy nebáli, boja sa ho hráči...
    ...ale na to asi vývojári potrebujú logaritmické pravítko, aby to zistili...
  • Ostatně jako samo lidstvo.
  • taky si rikam, jako psal kubi-wan, ze sel clanek napsat jednou vetou
  • 187 cm 86 kg ale jenom pro to ze na sobe makam, ale kazdemu co jeho jest ;)
  • filias
    A jaký tak zásadní rozdíl tam byl doposud a teď není? Jen si konečně přestali přetvařovat s vlastní architekturou a rovnou tam celou PC architekturu zkopírovali. Vývoj je levnější, výroba je levnější.
  • Souhlasím a Blood Dragona už mám taky a docela se těším až si to dám :-). Proti takovým DLC ani popel, ale tohle je v podstatě nová hra, která má akorát známý název.
    Tak nějak tuším, že všechny tyhle "novinky" jsou zaváděny proto, že ani 3 milióny prodaných kopií některým nenažrancům nestačí na pokrytí vysokých nákladů, které se šroubují do nesmyslných výšin. A svůj podíl má asi i pirátství, ale nechci vyvolávat flame :-). Ten tady je každou chvilku.
  • Nestanou, podstata konzoli a jejich oblibenosti spociva v necem jinem a to se nemeni. Konzole zustavaji konzolemi i nadale. To spis pc pomalu konzolovati. Kdo by si pred par lety pomyslil, ze na pc bude region lock a hraci a hry bude mit pod kontrolou jedna firma.
  • Gabe vi, ze konzole jsou lepsi, takze dela na steamboxu a vubec cely steam pc platformu pekne konzolovati.
  • Ja chci dlc, prijde mi nesmyslne kupovat znovu celou hru kvuli pridavku. Viz jak je to ted u pridavku k dragons dogma.
    Zrovna tak chci cloud, to je perfektni vec, treba pro maily nebo rss ctecku.
    A i mikrotransakce mohou byt uzitecne a prinísne, pokud se spravne vyuziji.
  • Tak ja doufam, ze patche zustanou pro vyvojare drahe i nadale a bude je to nutit vydavat na konzole odladene projekty. Minulou generaci byly konzole offline, patchovat neslo vubec a take se s tim vyvojari museli poprat. Moznost patchovani svadi k vydavani nedodelku, tim vic,cim je snadnejsi. Rad bych, aby konzole porad byly o kvalite, nekvantite.
  • kubi-wan
    Jó... kde jsou ty časy, kdy sis koupil hru ve velký kartonový krabici, přines domu, rozbalil, kochal se půl hodiny manuálem a pak prostě nainstaloval a hrál? A měls při tom pocit, že sis koupil hru a že je tvoje, protože... jsi za to zkrátka zaplatil peníze. Byl to rituál a mělo to kouzlo.
    Dneska se mi doma hromadí tolik her, že je nestíhám hrát, na steamu a gogu furt ňáký slevy a ještě jsme o*ebávaný herníma společnostma formou DLCček a jinejch sprosťáren.
    Čestnou výjimkou (která bohužel potvrzuje pravidlo) je pro mě momentálně Blood Dragon. Na to, že mělo jít zezačátku jen o DLCčko k Far Cry 3, jsem dostal v krabičce krom samotný hry pěknej oboustrannej plakátek a CD se soundtrackem, který jsem ani nevěděl, že tam bude. A to vše jen za mrzký ani ne čtyři stovky. Jediná piha na kráse je ta, že si člověk musí nainstalovat podělanej Uplay... a jsme nakonec skoro tam, kde jsme byli...
  • Tak nevím, jak ostatní, ale já NECHCI cloud, ani mikrotransakce, ani DLC, ani nutnost připojení na internet a další kraviny, co poslední dobou "frčí". Chci koupit hru, a hrát BEZ OMEZENÍ !!!
  • Jen to néééé ... už takhle stačí ty záplavy nesmyslných DLC (což se dá brát za to samé co v lepším případě nabízejí mikrotransakce)
  • kubi-wan
    Shrnutí článku: Herní průmysl už je totálně v p*deli!
  • Skoro každý den nové zklamání. Já snad přestanu číst novinky o hrách :( .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit