Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drzost EA nezna mezi. Nejen ze NHL 15 na next gen je zjevny nedodelek postradajici radu zakladnich prvku, NHL 15 na PS3/X360 je prozmenu prachsprosta kopie NHL 14. Vcetne vsech animaci, vcetne vsech menu, proste jen zmenena cislovka. Neuveritelne.
    • Jediné co je fakt o hodně lepší jsou brankáři, kteří více chybují a je to díky tomu víc akční, ale za ty peníze to nestojí. Co je naprosto otřesné na nových NHL jsou trestná střílení.
  • Zajímá mě pouze jedno, bude mít brankář za sebou na síti flašku s pitím nebo bude formou placeného DLC?
    Dost mě to zajímá, protože tohle může rozhodnout o mé koupi. Díky
    • V plné hře je. Znamená to, že si teda to NHL 15 naštvaně nekoupíš? *1*
  • Teď se ukazuje, jaký dopad má ztráta konkurence. Škoda konce 2K hokeje.
  • Mato1987
    Takže oni v podstate predávajú polotovar za plnohodnotnú cenu , vlastne kupujete novú verziu predošlej hry, ktorá je drahšia ako NHL 14 a má menej módov a rôznych vylepšení ako predchodca?
    Kto by už len do tohto vrazil prachy?
    • wtf ? delas jak dybys objevil ameriku, podivej se co se deje kdekoliv jinde (schvalne pro blbe*ky nedavam konretni platformy at se detinsky nechytaji) prijde ti ze se vydavaji kompletni skvosty ?:D delas si srandu ze ? Navic cte tam nekdo zvas ze koupite snad obal hry za plnou cenu a hru samotnou si zahrajete az pak ? Nake dalsi funkce, nake dalsi mody, OK. Tituek zas strasne hloupe napsanej a presne plni ucel. Ovce ale nejsou ti co to kupujou (rad bych kdybych mel konzoli) ale ti co se chytaj tehdle debat o nicem :)....................
      • Mato1987
        dokáže mi niekto preložiť, čo nám chcel nešťastný pacient v podstate zdeliť?
        • Hej mato...pořád mi oplati sa mi kupovat na xbox360 nhl15? Alebo nie?..lebo citam tu že neni to to isté ako na novu konzolu..ak je to to isté co nhl14 tak to ani nechcem
        • ze to co pises ocividne svedci o tom ze sis precetl bulvarni titulek a ihned na jeho zaklade psal tva moudra, znalce :) A take to ze dnes je zcela bezny vydavat nedodelane hry za full prize a nasledne je lepit patchema dalsi rok... kapisto ? Stim jsi se podle toho co pises nikdy nesetkal. A to ze se vydaji dalsi mody etc. az posleze nema nic spolecnyho stim co pises. Jednoduse vyleze plna hra do ktere budou nake dalsi pridavky. Ono ale jen staci napsat takhle clanek aby se takovi jako ty chytli. Az to vydaj a bude to z 50% zabugovana hra jako treba Rome... kdy se bude vydavatel omlouvat za to ze nevidis chvilkama ani pul :D nebo neco podobnyho, pak bych te tu s podobnyma hodnocenima privital *3* *14*
          • Mato1987
            Čiže ak to dobre chápem, tak si v podstate nič nové nenapísal, len si zopakoval to čo je napísané v článku, aj keď je nutné podotknúť, že to bolo vyjadrené pomerne inkoherentnou formou a trošku chaoticky, tak aj napriek tomu som si myslel, že tvoj komentár bude mať nejakú hlbšiu myšlienku.
            • Mato1987
              Už to je lepšie, ale stále si nepochopil pointu, ktorú som ti v mojom poslednom príspevku už viacej zreteľnejšie ani nemohol naznačiť.
              V krátkosti ide o to ako EA okato zneužívajú svoje postavenie na trhu, že hráči ktorí chcú hrať hokej na svojich konzoliach s aktuálnymi súpiskami sú donútení zakúpiť si novú verziu hry za plnú cenu, ktorá je ale z obrovskej časti orezaná o podstatnú časť herných módov a rôznych iných drobností. A toto práve oni vedia, keďže fanúšikovská základňa tejto hernej série je stále pomerne slušná, aj keď to už nie je ako po ostatné roky. Okrem toho, prečo si myslíš, že EA nedávno prišla na trh s revolučnou novinkou s názvom EA access? Kde v podstate platíš za prenájom vybraných hier z katalógu 30 euro ročne, čo je hlavne pre športových fanúšikov fakt bomba a perfektná cena, ale problém nastane vtedy, keď ti predplatená služba skončí, potom v podstate stratíš prístup ku hre/hrám dovtedy pokiaľ si členstvo znova nepredĺžiš. Treba ale podotknúť, že medzi vybranými hrami nie je ani nové NHL ani NBA :)
            • K tvemu poslednimu prispevku:
              Inu dobra, davam ti zapravdu. Vycet chybejicich veci je vetsi nez bych cekal :O a par jich tam najdu i sam zasebe.. Nicmene zase mi prijde fair ze to rekli a nikdo jim za to platit nemusi do doby nez to daji dokupy. Sypu si popel na hlavu *3*
            • Mato1987
              Je evidetné, že stále nechápeš podstatné súvislosti, či už je to z dôvodu zaslepenosti resp. prílišnej inštitucionalizovanosti k distribučnej firme EA (Alectronic Arts)
              Dovoľ, aby som ti ich zrozumiteľnou formou (pozn. aut. polopatisticky) vysvetlil.
              NHL 15 na novú generáciu konzol (ps4 a xboxone) vychádza dnes v Severnej Amerike a o tri dni neskôr v piatok v Európe a na ostatných kontinentoch.
              Veľká vlna nevôle sa strhla vtedy, keď sa asi približne pred týždňom zistilo, že nový ročník NHL série nebude obsahovať niekoľko najobľúbenejších herných módov a rôznych iných podstatných drobností, ktoré jeho predchodca mal. Výpis týchto módov, herných mechaník a mnoho iného sa dá nájsť tu http://www.operationsports.com/news/760010/nhl-15-might-be-missing-more-than-we-anticipated-xb1ps4/
              Ako už iste vieš hra sa začala pred pár minútami predávať v amerike za plnohodnotnú cenu aj napriek tomu, že všetky tieto veci, ktoré predošlí ročník mal tak v novom ročníku v hre absentujú. Sami vývojári uznali a potvrdili ( http://www.polygon.com/2014/9/8/6121713/nhl-15-online-team-play-missing-patch ), že hru vydávajú nekompletnú a že niektoré módy do hry pridajú behom nasledujúcich pár mesiacov, čo je síce pekné, ale nič to nemení na fakte, že je to rana pod pás fanúšikom série a zneužívanie postavenia na trhu, kde nhl v podstate má nulovú konkurenciu a kde za cenu plnej hry dostávajú hráči polovičný produkt.
            • :D ..... jiste sis vsiml ze jsem nepouzil sluvka jako "podezrele" apd. protoze uz samotny clanek je dost mimo misu .... je to podano jakoby mela vyjit snad naka polofunkcni beta a tvuj HLUBOKOMYSLNY komentar se toho chyta presne tak jak bylo zamerem. Kdyby pan redaktor uvedl cista fakta, urcite by ses nemel ceho chytit :) Ja NHL hraju na konzoli co vysla tehdy nova gen., vzdy dostanu to co chci a ver ze me neprekvapuje ze pri launchi dalsiho next genu kdy je prekopano uplne vse se bude doladovat az za chodu. Toto je ta hluboka myslenka kterou jsem ti musel vypsat abys ji pri sve genialite vubec domyslel :) Takze pro ne-ovce bych pouze vzkazal ze bych se toho vubec nebal a par blbosti ktere se do hry dostanou az s postupem casu by me neodradili koupit jinak bezkonkurencni hokej natrhu v novym kabate. :-*
          • puk*.. aby ses zas nahodou nechytil .)
    • Mart9
      Spolehni se, že si to spoustu lidí koupí. Říkám jim ovce.
      • Nie !!! Sú to ľudia ktorý sú fandové hokeja a predtým hrali každý diel nhl série a teraz keď si kúpili next-gen konzolu tak proste odmietajú byť tento rok z novou konzolou bez hokeja. Ľudia ako ja. Nemám z EA radosť ako sa stavajú k hráčom, ale čo mám robiť. Mne sa, ale nhl 15 celkom pozdáva grafika je lepšia, hratelnosť tiež a celkovo je to iný hokej. Najprv treba zahrať a potom niečo hovoriť nie ako to tu bolo keď sa vypustilo prvé gameplay video tak to všetci zprdli, že je to to isté a pritom sami vedia prd keď povedia takú hlúposť, že je to isté ako nhl 14.
        • Tak teda ako to je? Keď si Kupim nhl15 na xbox360 tak je to to isté ako na xbox oné?
        • Mato1987
          už len to mi bolo divné, že nhl demo nevyšlo na staré konzoly, chcel som si to skúsiť na ps3 ale jednoducho demo vyšlo pred týždňom len na ps4 a xboxone...
          • na stary konzole jsou nove jen soupisky, takze budes hrat uplne stejnou hru jako NHL 13 na starou generaci. Next gen featury jsou pouze na xbonu / ps4. Takze opravdu strasne podivne.....................
            • Mato1987
              Dovolím si poznamenať, že som našiel pár nezrovnalostí v tvojej odpovedi.
              Za prvé predošlá hra bola NHL 14 nie NHL 13 ako si ty nesprávne uviedol.
              Za druhé nebudú v NHL 15 na staršej generácií konzol len aktualizované súpisky ale aj nový komentátorský tým, takže tvrdenie, že to bude úplne rovnaká hra je nepresné.
              A za tretie, neviem čo znamená, keď je niečo a to citujem "strašne podivné". Keď som napísal, že mi prišlo troška divné, že demo NHL 15 nevyšlo na staré konzoly, som poukázal na neodškriepiteľný fakt, že EA sa snaží čoraz viacej pretlačiť NHL 15 verziu hry pre nové konzoly kde je tých noviniek podstatne viacej.
              Ak by si potreboval ešte s niečím pomôcť, kľudne sa mi ozvi, môžme sa dohodnúť aj na doučovaní v oblasti gramatiky a spisovnej češtiny formou online konferencie.
        • Mart9
          "Nemám z EA radosť ako sa stavajú k hráčom, ale čo mám robiť."
          Bohužel na tohle EA hřeší. Prostě to nekupuj, musíš být silný. Být tebou, hraju ještě rok NHL 2014 na tom, na čem si to hrál doteď.
          • Pak jsou tu lidé, kteří konzoli doteď neměli, mají prvně rovnou nextgen a hokej milují, takže ti do toho jdou i přes tu cenu. To, co chybí, mě navíc stejně nezajímá, ale chápu, že většinu to zajímat bude.
            • S tím nelze nesouhlasit. Nicméně holt budu jedním z těch podporovatelů, protože jinou možnost ani nemám, když chci hrát
            • Mart9
              Tak mně to taky nevadí, že se jim na to půl roku prášilo, jen na to mám svůj názor. Jde ale hlavně o to, že právě kvůli těmto lidem EA dostane spoustu peněz i za osekanou/nedodělanou hru, kterou takhle vydá stejně právě proto, že NHL 15 bude doslova a do písmene jediným hokejem na nových konzolích. I když se mě to přímo netýká, vnitřně mě to hrozně štve. Kdyby se jim na to každý vysral, EA si to příště hezky rozmyslí. Škoda, že neexistuje konkurence.
            • Mart9: I když já sám jsem tu konzoli koupil až před pár dny, stejně bych si nedovolil ty, kteří si ji koupili hned po začátku prodeje, nazývat méně inteligentními ovcemi. Jsou prostě mezi námi hračičkové, co milují novinky, A když jim nevadilo, že se jim na to bude půl roku víceméně prášit, nevím, proč by to mělo vadit mně, nebo proč bych to měl kritizovat. Moje love neutráceli.
              Důvodů, proč dnes kupovat konzoli, je víc, ale to není předmětem diskuse. Bylo by to na dlouho a je to o otázce individuálního vkusu.
              Tu PS3 si užij. Každému, co jeho jest. ;-)
            • Mart9
              To máš jistě pravdu, ale pokud miluju hokej, už vůbec nevidím důvod letos kupovat novou generací konzolí (pokud už ji někdo hned koupil s tím, že si k tomu za necelý rok koupí NHL 15, je opět ovce a ještě k tomu o něco méně inteligentní).

              V podstatě je to náhodou přesně moje situace. Právě NHL je totiž jedna ze dvou her, kterou chci na konzoli hrát, a proto kupuju z mého pohledu momentálně stále ještě naprosto dostačující PS3.
  • Pořád si řikám, jak mi nový hokej na PC chybí, ale pak každý rok čtu podobné hlody a uvědomím si, že tohle fakt ani hrát nechci. NHL 09 případně NHL 95 (ano 95!) to jistí.
    Smutné kam anti-komunitní EA sérii dovedla, i další tituly..Tenhle polotovar si asi nakonec nekoupím ani na plánovanou PS4 a to jsem se, jako bývalý hokejista a pařan série od ročníku 93, hodně těšil.
    • Jj, přesně tak. Taky jsem se dříve honil za pukem a sérii hrál od roku 93 na sega megadrive a mělo to své kouzlo:-)
    • NHL 2004 je najlepší hokej na PC.
      http://nhl04rebuilt.com/index.php?showforum=17
    • Mart9
      NHL 2004 je nejlepší hokej na PC.
  • Jambbo
    To je už jako early access.
  • Mart9
    Jaký ročník z těch minulých byste mi doporučili na PS3?
  • Pokud by to pro někoho mělo smysl: Dnes mi na EA Czech potvrdili, že verze PS4 na PSN Store bude mít také češtinu. Osobně radši digitál než placku, takže pro mě jasná volba.
  • Tak se to nijak neliší od early accessu, takže je vše v pořádku.
    V dobách mého mládí a vlastně i relativně nedávno, než se early access ukázal, všichni nadávali, když vyšla nedodělaná hra.
    Nyní jsou za to lidi ochotni platit, a ještě blahem chrochtají. Jen se to nejmenuje "nedodělaná hra", ale "early access"... *7*
  • Odulin
    Jsem silně na vážkách. Zkoušel jsem NHL15 na x360 a přijde mi to skoro nestydatě stejná hra*. Na PS4 se mi demo líbilo, ale zas takovýhle manýry se mi podporovat nechce. Co má člověk, fanda digitálního hokeje, dělat? :)

    * (jako nhl14)
    • na novy konzole je to udelany od zakladu nove. fyzika, detaily hracu atd je uplne na jine urovni. kdyz si zazoomujes v replayi treba na brusle, tak tam vidis i nejaky miniaturni napisy vyrity do cepele brusle napriklad :)
      • Odulin
        Jj souhlas, na PS4 se mi ignite engine líbil. Tou stejnou verzí jsem myslel nhl15 a 14 na x360. Napsal jsem to idiotsky;)
      • vylepšené detaily neupozorňují na nové základy, to pozor. Právě opak bývá často pravdou. A nová fyzika se může naroubovat na starý engine. EA to tak vlastně dělá normálně i v jiných hrách.
      • vyryty
    • NHL 14 znám jen ze záběrů, ale rozhodně bych řekl, že je to úplně jiná hra...
      • Odulin
        MOžná jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem, že Nhl15 je na X360 skoro na chlup stejná jako Nhl14. ;)
        • Nevyjádřil, jen já jsem se projevil jako někdo, kdo nechápe psaný text ;_)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit