Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mesozoica vypadá zajímavě, budu sledovat. Demo zaujalo. Díky za tip ;-)
  • Jakoze budou mit spravnej hipsterskej plnovous?
  • Moc dekuju :)
  • Až nato, že ty nemáš kamarády
  • Mimo tuhle hru také doporučuji sledovat hry Mesozoica a Prehistoric Kingdom. Taky se jedná o tycoony s dinosaury.
  • Většinou hledám tady http://www.moddb.com/games/jurassic-park-operation-genesis/downloads Návody jsou individuální (některé módy se instalují, jiné jen přepisují složku DATA ve hře - postup je většinou u nich psaný). Já hlavně používám nové HD textury pro krajinu a dinosaury. Dost se mi líbí grafický mód EvilRex Graphic mod.
  • Nemas prosim par tipu jak mody pro JP Genesis stahnou a kde? Pripadne postup instalace... Tahle hra byla sveho casu srdcovka..ale jak sla leta nejak jsem na ni zapomnel...
  • To je skoda...Dino tycoon pokud si dobre pamatuju mel skvele udelany popisy dinosauru a na svoji dobu to sedelo. Nejvetsi hodnotu by takova hra mela prave kdyby vyvojari dokazali spolupracovat s lidma co o tom neco vi a rovnou se pri te prilezitosti o tech dinosaurech neco dozvedet.
    Je strasne jednoduchy mit v lore proc to nesedi k tomu co o dinosaurech vime protoze geneticka manipulace apod. ale prijde mi smutny ze to musime delat kdyz pro to krome "kdyz budou dinosauri mit peri tak se to neproda" neni zadnej duvod a hlavne pochybuju ze v prvni rade existuje duvod k tomu si vubec myslet ze operenej velociraptor by se neprodaval tak dobre jako ten bez peri.
  • Vetšina populace má zafixované dinosaury právě takové jako jsou v Jusrkým Parku, udělat je do hry jinak by nebylo moc komerčně OK. Na druhou stranu, pokud bude nějaká volnost v rámci "genetického výzkumu" kde by to peří šlo vybrat tak proč ne :) (jenom teda aby to nebyla taková divočina jako bylo ve Spore).
  • KrPa
    Nějaké pokračování zoo tycoonu by to chtělo, to je pravda
  • Tímhle oznámením mi udělali velkou radost. Vždycky jsem chtěl pokračování JP: Operation Genesis, která mě, i díky spoustě módů baví doteď. Opět je po několika letech se na co v herním světě těšit :-)
  • Tady by se dalo vyuzit VR
  • Ježíš z toho si kámoš stříkne do textilu. Je ujetej na dinosoury. :D Když sme hráli ARK, tak mi z hlavy říkal jak se kterej dino jmenuje.
  • Konecne tycoon pro me!
    Pevne doufam ze ty dinosauri nebudou takova ta hola devadesatkova klasika ale pujdou trochu s dobou.
  • Je to vysvětleno v původním Jurském Parku a znovu zopakováno v Juském světě. Zvířata v parku jsou slepeninou genů více zvířat a proto úplně přesně neodpovídají skutečným dinosaurům.
  • Tohle je naprosto splněný sen, a ještě k tomu to budou dělat tihle skvělí vývojáři. Ještě kdyby mi tak bylo zase 12, ale věřím že si to moc užiju i tak
  • Hej neco podobnyho jsem kdysi hral! Nebylo to spatny, dlouho jsem na zadnym "tycoonu" neujizdel ;)
  • Protoze je uz nejaky patek proflakly, ze to tak neni?

    http://www.smithsonianmag.com/smart-news/t-rex-skin-was-not-covered-feathers-study-says-180963603/
  • Oni to pořád měněj. Jeden rok to peří maj, ten další zase ne :D
  • Neni už nějaký ten pátek profláklé, že většina dinosauru včetně T-rexe měl pěří? Proč je modelujou na zastaralých principech?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit