Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    *1*
  • Ilusiveman
    To je jen půl-elf
  • kennyB
    Tady je jeden představitel elfské pc rasy *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=JSXIa-TQP2U
  • Ilusiveman
    http://youtu.be/JSvnxv_Mh2A?t=1m5s For the PC master race!

    Pc hrače si představuji, jako elfy a konzolisty, jako ... skřety.
  • Jack1947
    Ano, je a doufám že jednou se dočkám až bude ten pc master racer rozbíjet hlavou monitor a prskat na všechny strany... bude to možná jeden z nejlepších dnů mého života. Takovádle legrace se musí stát. Reálné to doufám je... jen chce tomu dát čas. *4*
  • Až sem se rozklepal.
  • To je jen tvoje zbožné konzoloidní přání které se neslučuje s realitou...
  • Jack1947
    Jo, zahraje a snad i plynule a v rozumném nastaveni 720p *15*
  • kennyB
    Je mi to úplně jedno. Klidně si GTA V zahraj s dohledností až do Mongolska. Já ho už dohrál a vřele všem doporučuju *3*
  • Jack1947
    Bacha, na starýho dedy vlacha!

    *1*
  • copak s€re te hodne ze si PC hraci sice pockaji zato si zahraji takove herni pecky jako GTA V s vylepsenou grafikou ve vyssim rozliseni slepsi dohlednosti a vetsi hustotou dopravy vcetne pridanych zvirat a sposty dalsich detailu a navic s editorem videii jo zavidis konzole na tohle nikdy mit nebudou a ten rozdil bude cim dal propastnejsi..... az jednoho dne zadne "konzole" nebudou, budou jen chytre TV s hrami do kazdeho obyvaku pro celou rodinu a ti opravdovi hraci budou parit ve virtualni realite s naprosto nesrovnatelnejsim hernim zazitkem na PC *1*
  • kennyB
    To byl vtip. Když jsem si přečetl ty komentáře, musel jsem si taky rýpnout *1* Je mi jedno, kdo a co na čem hraje *3* Jinak je škoda, že White Night vyšla jen na X One, vypadá skvěle.
  • Jack1947
    Já myslím že si sám trapný, ale proti gustu žádný dišputát... *4* at si každý hraje na čem chce a vede války bla bla když to třeba má jako motto a smysl jeho prach bídného života.

    Někdo ani ty konzolové hry nemá rád třeba vůbec... ale radši to ukončíme jo... *4*
  • prudislav
    stěhujou, migrace???? jenom si MS/Sony platí za časovou exkluzivitu nic víc - bulvár hadr
  • command42
    uz troska trapne :) na pc je kopa dobrych hier ktorych by som si nevedel predstavit hrat na konzolach :) proste pc je pc a hlavne nepotrebujem 2 zariadenia ked chcem pracovat a ked sa chcem hrat :)
  • Jack1947
    Škoda že není ještě uplně vychatané Cross-platform hraní, já bych se určitě rád zasmál kdyby byl Elajt profi PROgamer ztrapněn nerdem s páčkovačem. *15* Např co já vím v CS , Halo co hrdlo ráčí... snad se někdy dočkám. *14*
  • Jack1947
    Tak určitě je to jednodušší než se sráááát s nějakými těmi optimilizacemi ... všechno PC MOBA a MMO positive hlavně at to vynáší velké prachy a že bude. *5*
  • inu...hledani min je nad chapani jakyhokoliv konzolisty
  • No spíš to působí tak, ze AAA i indie hry zůstanou na konzolích a PC trh budou tlačit do F2P a kompetetivnich věci jako jsou MOBA hry a podobně. To neříkám proto, ze bych si to pral ale zda se mi ze tam to Microsoft dost tlačí. Exkluzivní AAA PC hry v podstatě neexistujou, vsechno jsou vlastně porty z konzoli a často opožděný nebo domrveny.
  • kennyB
    Takže AAA a indie hry na konzole??? A pcčkáři??? No jo, ti vlastně mají hledání min *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit